2737
2734
بله فرق نداره مجرد و متاهل

عزیزم پس برا چی برای درمان ریزش مو  قرص اسپیرونولاکتون رو تجویز میکنن؟ چون خود این قرص تنبلی میاره که...ممنون میشم اگه جواب بدین 

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.  
عزیزم پس برا چی برای درمان ریزش مو  قرص اسپیرونولاکتون رو تجویز میکنن؟ چون خود این قرص تنبلی می ...

عزیزم من هیچ اطلاعی از تنبلی و پلی کیستیک ندارم و اینکه چه داروهایی براش تجویز میکنن

فقط طبق تجربه ام تو نی نی سایت و دوستای خودم میدونم مشکل مو پیدا میکنن 

دوستم پلی کیستیک بود پریودای خیلی نامنظمی داشت موهاش کم پشت بود و موهای زائد تو صورتش زیاد بود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی دکلره کردی؟ اگه دکلره کردی و موهاتو سوزونده باشه باعث ریزش موی شدید میشه تنبلی و مشکلای تخمدو ...

اره عزیزم دکلره کردم۰من همیشه سروقت پریودمیشم

زندگیم پرازعشق و محبته  خدایا هزاران بار شکرت  
2731
عزیزم من هیچ اطلاعی از تنبلی و پلی کیستیک ندارم و اینکه چه داروهایی براش تجویز میکنن فقط طبق تجربه ...

مرسی⚘

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.  
ارع بلغمی هستی 

خب باید چیکار کنم????

عضو تاپیک بامداد خمار.تاریخ شروع ۷بهمن۹۹  زیرگروهابییییی💎وزن شروع۷۰👈وزن هدف۵۹....قد۱۶۳.رژیم شیردهی👨‍👩‍👦🌸🍼همت من به بلندای درخت ارزوست...من میتونم خوش هیکل باشم📸
2740