2733
2734
عنوان

نظر سنجی در مورد مهمان سررزده کمک کنید خانوما

| مشاهده متن کامل بحث + 520 بازدید | 28 پست

به نظرم مشکلی نداره برای خواب میان دیگه ... اگر میخواستن بمونن زودتر میگفتن معلومه کم توقعن

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺

من کلا همیشه مهمون سرزده دارم همیشه ی خدا شوهرم مهمون سرزده میاره چند بارم دوستش ازتهران اومد خونمون خوابید من وسواس شدید دارم گفتم اول باید بره حموم بعد رورختخواب بخوابه تازه ملحفه هم زیر گذاشته بودم .شوهرم ازاین اخلاقای گند داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه بار برام پیش اومد زنگ زدیم با روی باز استقبال کردن و همون شد پایه رفت و آمد خانوادگی مون

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔
2731
بعضی کامنتا منو ناراحت میکنه  آخه چ عب داره یکی بیاد خونه آدم ☹️

واقعا آدم دلش میگیره کی اینهمه خسیس و تنبل شدیم😔

شام رو بیرون میخورن صبحم تا هشت میرن .ناراحت نمیشین شوهرتون بدون مشورت شما بگه بیاین ؟

خدایا شکرت ب خاطر دو گلی که بهم دادی. مراقب همه نی نی ها باش ودامن همه منتظرا رو سبز کن
2738
اوهوم 😔 آخه دو نفر آدم ک دیگه مهمون نیس خدایی  یه پیمانه برنج بیشتر میذاره  تازه اگ بخ ...

نه نه گفتن شام نمیان قرار ب پسرشون غذای محلی اون شهر رو بدن ...

خدایا شکرت ب خاطر دو گلی که بهم دادی. مراقب همه نی نی ها باش ودامن همه منتظرا رو سبز کن
شام رو بیرون میخورن صبحم تا هشت میرن .ناراحت نمیشین شوهرتون بدون مشورت شما بگه بیاین ؟

نه چه اشکالی داره البته یه وقت دیدی صبح موقع رفتن نصف آجرها و کاشی های خونه رو کندن با خودشون بردن کاره دیگه نشد نداره😒

نه چیه مگه 

بابا بخدا این چیزا رو چرا اینقد برا خودمون رسم و رسوم کردیم 

برا همینه مه همه افسرده و عصبی و غمگینم 

والا خونه پدرم 

وقت شام کلی مهمون سر زده میان حالا قبلش زنگ هم نمیزنن 

شام نصف میشه فوری نیمرو و پنیر میزارید 

بخدا این چیزار و ما بد میدونیم وگر نه آدم راحت بگیره همه چیو اینقد خوش میگذره که میشه خاطره

❤️فلانی پسرزاس...اولین فرزندش پسراست...پسر پسر قند عسل,پسر پسر قند و نباتفلانی زايمان کرد...شکم اولش است؟دختر؟...وای دختر؟...و هیچ کس ندانست دختری که ديگران برای ورودش به اين دنيا از واژه ی (وای)استفاده کردند، اکنون سوگولی پدرش هست و عسل مادرش...دختر غم خوار مادراست،اولين خمیدگی کمر پدر به چشم دخترش می آید...دختر چین و چروک های اطراف چشم مادر را از بر کرده،مادر امروز يک چين، بر گوشه ی چشمان معصومت اضافه شده است...ترس از جدایی از پدر,دوری از مادر وجود يک دختر را هزاران بار ميلرزاند...دختر بودن کار دشواريست، اينک درک ميکنی، چرا اولين بار برای وجود پر مهرت (وای)گفتند؟...چون همه ميدانستند که ای (وای)تحمل اين همه غصه برای تو کمی بزرگ است...دختر بودن کار سختیستQ‌‌

نه چون میدونم تو رودروایسی قرار گرفته 

وقت نشده ب من بگه 

اصن چیز مهمی هم نیس ک نیاز ب مشورت داشته باشه 

💜