2737
2739
عنوان

جنین اهدایی میخام ازاراک

| مشاهده متن کامل بحث + 379 بازدید | 40 پست
سینا هم خوبه به نظرم از طریق بیمارستان و قانونی اقدام کنی بهتره

خب بیمارستان 3سال باید تو نوبت باشیم ولی سینا6ماه البته سینا هم قانونیه فقط هزینش زیاده

ماماناچه حسی دارید وقتی بچه توشکمتون تکون میخوره باتصورشم قلبم میریزه موهای تنم سیخ میشه دیگه صبرم تموم شده گذشت اون جونیم بچگیم خوشگلیم شدم یه زن بالغ و پخته که هنوز هیچکس بهش نگفته مامان.منم دیگه خسته شدم بعضی شبا برا خودم رویامیبافم خودموحامله تصور میکنم وای که چه حس خوبیه دکترا جوابمون کردن گفتن فقط جنین اهدایی شوهرم دیگه ازسرش افتاده میگه دیگه حس بچه نداره خسته شدم از بس برای بچه خواهر و برادر و خواهرشوهر مادری کردم و خودم یواشکی مادرشون تصور کردم که چه حسی دارم اگه بچم باشه از عمق وجودم براشون مادری کردم ولی اونابه من نمیگن مامان.اونا بعدازچندساعت منو پس میزنن و میگن مامانمومیخام اونجاست که میفهمم من چقدرتنهام چقدر بی کس.راستی اگه بمیرم کی میفهمه من نیستم حسرت خیلی چیزاموند رودلم برای منم بادلای پاکتون دعا کنید تا خدا معجزشو نشونم بده😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سینا هم که بیمارستانه

آره ولی خصوصیه رویان زنگیدم گفتن 3سال تو نوبتی

ماماناچه حسی دارید وقتی بچه توشکمتون تکون میخوره باتصورشم قلبم میریزه موهای تنم سیخ میشه دیگه صبرم تموم شده گذشت اون جونیم بچگیم خوشگلیم شدم یه زن بالغ و پخته که هنوز هیچکس بهش نگفته مامان.منم دیگه خسته شدم بعضی شبا برا خودم رویامیبافم خودموحامله تصور میکنم وای که چه حس خوبیه دکترا جوابمون کردن گفتن فقط جنین اهدایی شوهرم دیگه ازسرش افتاده میگه دیگه حس بچه نداره خسته شدم از بس برای بچه خواهر و برادر و خواهرشوهر مادری کردم و خودم یواشکی مادرشون تصور کردم که چه حسی دارم اگه بچم باشه از عمق وجودم براشون مادری کردم ولی اونابه من نمیگن مامان.اونا بعدازچندساعت منو پس میزنن و میگن مامانمومیخام اونجاست که میفهمم من چقدرتنهام چقدر بی کس.راستی اگه بمیرم کی میفهمه من نیستم حسرت خیلی چیزاموند رودلم برای منم بادلای پاکتون دعا کنید تا خدا معجزشو نشونم بده😢😢
2728

اسپرم اهدایی بگیر لااقل بچه واقعی خودت باشه ولی فکر خوبیه تا فرصت دارید برید درمان کنید حتما پیش دکتر سراج الوین وحیدی برید تو یزد شوهر منو ایشون درمان کرد نه عمل کرد نه ناامیدمون کرد ولی هر جا رفتیم ناامیدمون کردند سه ماه امپول اچ سی جی داد که اسپرم پیدا نشد و سه ماه بعد هم اچ سی جی هم اچ ام جی داد ک خدا رو شکر اسپرم پیدا شد و هر وقت میرفتیم اسپرمش بیشتر میشد ک طبیعی باردار شدم در ضمن ازو اسپرم چند نوع هست یکیش درمانی نداره شوهر من بیضه هاش مشکلی نداشت اما غده ای تو مغزش که باید اسپرم بسازه خوب کار نمیکرد مشکل شوهر شما چیه؟

اسپرم اهدایی بگیر لااقل بچه واقعی خودت باشه ولی فکر خوبیه تا فرصت دارید برید درمان کنید حتما پیش دکت ...

دکتر گفت لوله هاش بسته نیست یه عمل تو بیضه باید انجام بده که 15درصد احتمالش هست تو بیضه اسپرم باشه دکتر من صاحب کشاف بود ولی گفت نمیشید ول کنید عمل نکنید شوهر منم کلن ولش کرد آمپولو ایناهیچی نداد همه آزمایسات هوب بود گفت شاید تو کودکی اوریون گرفته باشی وگرنه مشکلی نیست شماره این دکتره تو یزدو میدی خدا خیرت بده یعنی میشه منم مادر بشم😢😢شوهر من آزو اسپرمه ها مال شماهم صفره صفر بود؟من 7ساله ازدواج کردم اصن باردار نشدم طبیعی شاید شما طبیعی باردار شدید شوهرت ضعیف بوده اگه صفر بوده پس چرا من نمیشم

دکتر گفت لوله هاش بسته نیست یه عمل تو بیضه باید انجام بده که 15درصد احتمالش هست تو بیضه اسپرم ...

همه آزمایشات و دارم بعد برات میزارم صفر صفر بود اون زمان ک میرفتم هیچ اطلاعاتی نداشتم میگفتم دکتر میخوام آی وی اف کنم دکتر خندید و گفت وقتی اسپرمی نیست چطر میخوای ای وی اف کنی تو نت بزن شمارش هست اگه نبود باید بگردم ت وسایلم بوده بهت بدم میگم ک آزواسپرمی دو سه نمونست شوهر من غده تو مغزش ک lHهست ترشح نمیکرد ان شالله طبیعی باردر بشی اگر رفتی دکتر نتیجشو بهم بگو در ضمن اگه آمپول بهت داد برمن بگو راهنماسیت کنم از کجا با تخفیف عالی بگیریشون من چند سال ک شوهرم امپول میزد چند تیکه طلا رو و فروختم سر پسر دومم یکی راهنماییم کرد

2740

حتما قبلش زنگ بزن مطبش اگه بتونی مرکز ناباروری بری بهتره کمتر حیرون میشی ما اون زمان ساعت ۸تا ۹ صبح اونجا بودیم ک میفرستادشوهرم و تو همون مرکز ازمایش اسپرم تا وقتی دکتر میومد ازمایش هم اماده بود و شوهرم با ازمایش میرف پیش دکتر منم همونجا میرفتم دکتر زنان دارو رو از اونجا میگرفتیم و چون یخچالی بود کلمن میبردیم و یخ میزاشتیم داخلش و دارو رو میاوردیم شهرمون ان شالله نتیجه بگیری قبلش ب مرکز ناباروری زنگ بزن ببین دکتر وحیدی چ روزهایی هست نطبش اگه بری بیشتر وقت میگذاره ولی باید بری آزمایش روز بعدش و باز بیایی بهش نشون بدی اگه مطبش میری یه آزمایش اسپرم ب شوهرت بگو یکی دو وز قبلش بده موفق باشی 

حتما قبلش زنگ بزن مطبش اگه بتونی مرکز ناباروری بری بهتره کمتر حیرون میشی ما اون زمان ساعت ۸تا ۹ صبح ...

برای شنبه 19مرداد ساعت6غروب وقت گرفتیم خدا کنه نتیجه بده خدا خیرت بده شاید خداتورو سرراه ماقرار داده که از یه جایی ماهم شروع کنیم.خداانشاا... پسرای گلتو برات حفظ کنه انشاا...خدا به منم بچه بده.