2737
2734
عنوان

طعمِ ضدِ حالی چشیده ام که مَپرس! +عسک📷

| مشاهده متن کامل بحث + 3004 بازدید | 83 پست
عاشقتم کلی خندیدم 😂😂😂😂

عزیزی❤

همیشه بخندی ایشالله

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشبحالت بردی منم تا سوال ده امدم سوال ده رو که جواب خواستم بدم خود به خود حذفم کرد

ای خواهر،چیزی رو از دست ندادی،فدای سرت❤

والا من واسه همین یازده تومن،اندازه ی صد تومن حرص خوردم،ارزش نداره اصلا

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
2731
ای خواهر،چیزی رو از دست ندادی،فدای سرت❤ والا من واسه همین یازده تومن،اندازه ی صد تومن حرص خوردم،ارز ...

🤣🤣🤣🤣🤣

مبارکت باشه عزیزم.

من قبلش هم کلی جون میخرم که فقط ی بار برنده شم طعم برنده شدن رو بچشم ولی نمیشه لعنتی😪😪😪😪

افسانه یِ حیات حرفی جز این نبود     یا مرگِ آرزو یا آرزویِ مرگ
🤣🤣🤣🤣🤣 مبارکت باشه عزیزم. من قبلش هم کلی جون میخرم که فقط ی بار برنده شم طعم برنده شدن رو بچشم ...

ممنون عزیزم❤❤

واااای آره،حسش خیلی باحال بود

منم اولین بارم بود تو عمرم یه جا برنده میشدم

ایشالله که شمام برنده میشی❤❤

😄😄😄 خیلی عالی بود   ایشالا حال دلت همیشه خوش باشه.

فدات شم😍😍

ایشالله حال دل شما هم همیشه خوب باشه💚

دو سالی میشه این تاپیکم نیومده بودم,یادش بخیر,سبب خیر شدی😅❤❤

2738
فدات شم😍😍 ایشالله حال دل شما هم همیشه خوب باشه💚 دو سالی میشه این تاپیکم نیومده بودم,یادش بخیر,س ...

سلامت باشی  منم از این تاپیک حس خوبی گرفتم، 🥰🥰🥰🥰

👷‍♂️🙂من آرش هستم یک آقای آقا.😊👷