2410
2553

جونم واستون بگه،یه یکی دو ساعت پیش گفتم روبیکیو شرکت کنم،بلکه این همه خر خونی،یه جا به کارمون بیاد،(یه بازی آنلاینه بین ۳۵۰هزار نفر تقریبا،ده تا سوالو اگه جواب بدی،۵۰میلیون بین شما و بقیه برنده ها تقسیم میشه)

روبیکو اولو باختم،

دومی رو هم با اقتدار💪🏻باختم

رسیدم به روبیکیوی رامــبد

تا سوال نه رو درست جواب دادم

سر سوال ده،دیگه هیجان و استرس و گلاب به روتون و.....

بعـــــــله....و چ میکنه این دختر پاییز

گفتم جایزه ی ۵۰میلیونیشو بردم،خلاصه دیدم از بین ۳۵۰هزار نفر،۴۲۰۰تا  برنده شدن و جایزه باید بینشون تقسیم شه

از هیجان دستام میلرزید‌،حالت تهوع گرفته بودم،با ماشین حساب گوشی ۵۰میلیون بر۴۲۰۰تقسم کردم این اومد😐

منِ هوشــمند! فکر کردم جوابش میشه یه میلیون و خورده ای

عاغا نصف شبی کلی جیغ و داااااا‌د کع آی اهل البیت دیدید شاهکار کردم،یه میلیون مفت گیرم اومده

بابام ک منگِ خواب بود

مامانمم همش شُکر می کرد،و قوربون صدقم میرفت

همینجوری که داشتم قضیه رو تعریف می کردم،بابام گفت:تو با ماشین حسابم نمی تونی درست یه تقسیم ساده رو انجام بدی

اون یازده تومنه،نه یه میلیون هوشِ برتر😐

رفت دوباره گرفت خوابید😒

مگه داریم ضد حال بدتر از این😭😭

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              

۱۱ تومن خوبه که میتونی باهاش بیش از ۲ تا چیپس بخری

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

من از اولشم با ریاضیات مشکل داشتم😞

بابا،من اندازه ی ۲۰تومن فقط آدرنالین ترشح کردم😀

الان هم از هیجان خوابم نمیبره،تا حالا تو هیچ مسابقه ای برنده نشدم😐

مرررررسی از روبیکیو که به من یاد داد،پست اول خار نداره

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
2714
خیلی خووووبی 😁😁

خدا قسمتت نکنه از این ضد حالا😀

۱۱ تومن خوبه که میتونی باهاش بیش از ۲ تا چیپس بخری

یا شایدم یکی کیلو پیاز😎

2706