2733
2734
عنوان

اگر خدای نکرده عزادار باشید شوهرتون چطوری درکتون میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 25 پست
دیشب یاد بابام افتادم اروم بدون اینکه کسی بفهمه گریه کردم منو دید میگه آوو این هنوز ول نکرده

واااى

تا الان گفتم رفتار همسرت عيب نداره ولى اينو خوندم ناراحت شدم

من كه قلبم واسه تو ميزنه هر دم تو دليه من♥️ كارشناس ارشد آموزش زبان انگليسى هستم جهت برگزارى كلاس هاى زبان به صورت خصوصى در خدمتم🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واااى تا الان گفتم رفتار همسرت عيب نداره ولى اينو خوندم ناراحت شدم

برنامه پیک نیک گداشت بهش میگم نمیتونم حال خودمو ندارم میگه تو چرا اینطور شدی بهش گفت دوست دارم یکم حالمو درک کنی تا الان قهر باهام چون برنامه کنسل شد آنهم نه بهخاطر من بخاطر این بود که دخترم حالمو دید گفت نمیرم

خدایا عاقبت به خیرمون کن .آمین

بغضی از مردها حالات روحیشون بستگی یه خانمشون داره.یعنی اگه شما یه روز سرحال و شاد و ...باشین اونا هم از شما همین حس رو میگیرن و بالعکس. 

به نظرم همراه همسرت برو.

رفتن شما نشان دهنده دوست نداشتن و بی احترامی نیست.احترام یه حس قلبی هست که همیشه همراه آدم ه

2731
بغضی از مردها حالات روحیشون بستگی یه خانمشون داره.یعنی اگه شما یه روز سرحال و شاد و ...باشین اونا هم ...

تو این ۲۰ سال از خیلی خواسته هام گذشتم وهمیشه شرایطش رو درک کردم ولی اصلا فکر نمیکردم اینطور باهام رفتار کنه

فردا پس فردا مریص بشم با این اوصاف زود خسته میشه ازم

ممنون از دلداریتون غم نبینید

خدا رحمتشون کنه 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
2740
متاسفانه مردها نه صبر و طاقت ما رو دارن نه فداکاریه زیادی به خرج میدن  باید پذیرفت که در بسیار ...

درک کردن شرایط وحال طرف مقابل خیلی مهمه تو زندگی ولی من تا حدودی مقصرم چون هیچ وقت نزاشتم کم وکاستی داشته باشه والان براش حالم نامفهومه