2752
2734
عنوان

از خوبیای مادرشوهرم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 849 بازدید | 60 پست

مادر شوهر من ب من تاحالا خوبی ای نکرده 

هرچی کرده بدی بوده و تیکه و زخم زبون 

فقط اون اولا ک هنوز نامزد نکرده بودیم انگار طلاهاشو فروخته لوده ک پسرش خونه بگیره 

تیکر  عروسیمه 😍😍اگ خدابخواد .میشه اگ امضامو خوندی برای اینک عروسیم سرتاریخ ب خوبی و خوشی برگزارشه،به صلوات مهمونم کنی؟!😘☺️

وقتی ۳ بار پشت سرهم دختر آوردم با همه طعنه هایی ک اطرافیانم بهم زدن ایشون حامی من بود ومیگفت دختر خیلی هم خوبه....همیشه میگفت من ی دختر داشتم حالا دخترای تو ام دخترامن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مادر شوهر من خیلی هوامو داشت. خیلی دلسوز و مهربون بود. خیلی پیش همه منو بالا میبرد. برام هدیه میخرید ...

مادرشوهرمنم رفت وماروتنهاگذاشت البته نه یهویی دوسال دردکشیدوباسرطان مبارزه کرد.عاشق پسرم وشوهرم بودمنم خیلی دوست داشت کلی انرژی مثبت داشت واسه همه واقعابارفتنش زندگی همه بچه هاش ازرنگ وبوخالی شدبعدازچهارسال هنوزجای خالیش حس میشه

2731

مادر شوهرم اینا رفتن مشهد برام سوغاتی اورد یه تی شرت 

یا اینکه وقتی نذر هلیم داشتیم برنجمو پخت برا مهمونا چای براشون ریخت دیگه البته منم هر وقت میرم خونش کار میکنم 

یا اینکه هر شب میریم هونشون شب نشینی  اون برامون چاییی و میوه میاره 

منم همیشه براش,وسایل فریزی براش میبرم مثل لوبیا ی فریزری یا بامیه خارج از فصل یا......  

همه مادر شوهرا فکر میکنن پسراشون حیف شدن حتی اگ بهترین باشی  خرن

حالا شما که نمیشناسی فکر کنم غیبت محسوب نشه.

بخدا دخترش 105کیلوه با قد 158 اونوقت دامادشون قد 180 وزن نهایت 80 خوش تیپ خوشگل پاااک مومن.اونوقت میگه حیف شده دخترم.بقران 100درجه دامادشون خوشگلتره.

شوهر من قیافش خوبه چاقم نیست شرایط تحصیلی خوبیم داره ولی منم خوشگلم قدم بلنده خانوادم از همه جهت بالاترشونن بازم فکر میکنه پسرش حیف شده.

برا خودشم میگه من زود تصمیم گرفتم کاش انقد زود ازدواج نمیکردم بعد 40 سال😕

کلا از هیچی راضی نیست

هرچه دلم خواست نه آن میشود؛هرچه خداخواست همان میشود

البته منم از مادرشوهرم وقتی ک بیماربودن وعمل کرده بودن بااینکه تازه عروس بودم واوایل دانشگاهم بود نزدیک ب یک ماه تو خونم پرستاری کردم داروهاشو میدادم حموم میبردم

بهترین حاهای تهران دکتر میبردمشون بااینکه ۵ تا پسرداشت....همیشه ازمهموناش وقتی زیاد بودن پذیرایی میکردم...ب دوتا از بچه هاش ک کوچیک بودن درس میدادم...وسالی چند بار مسافرت میرفت مسولیت خونع وبچه هاشون بامن بود....چون عروس اول بودم بعدازاینکه برادرشوهرم ازدواج کردن تو عروسیشون انقد کار کردم ک بچه ام سقط شد....البته بغیراز سقط اولم ک عرض کردم....

حالا شما که نمیشناسی فکر کنم غیبت محسوب نشه. بخدا دخترش 105کیلوه با قد 158 اونوقت دامادشون قد 180 و ...

همینن همه شون 

گوور باباشون خخخخ

تیکر  عروسیمه 😍😍اگ خدابخواد .میشه اگ امضامو خوندی برای اینک عروسیم سرتاریخ ب خوبی و خوشی برگزارشه،به صلوات مهمونم کنی؟!😘☺️
مادرشوهرمنم رفت وماروتنهاگذاشت البته نه یهویی دوسال دردکشیدوباسرطان مبارزه کرد.عاشق پسرم وشوهرم بودم ...

زندگی ما هم همینطور شد همه از هم دور شدیم. خیلی وقتا حسرت میکشم. به هر کس میگم انقدر خوب بوده باورش نمیشه. نور به قبرش بباره.

2706