2733
2739
عنوان

اضطراب دارم به شدت

| مشاهده متن کامل بحث + 295 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یعنی وقتی میرم تو رختخواب تموم زندگیم میان جلوی چشمم هرچی با برف پاکن میزنم پاک شن دوباره میان😭

منم بعضی اوقات اینجوری میشم ولی تا میتونم فوشی که به خاطرات بد میدم و میگم دست از سرم بردارید بابا.  ک ..ن.لق خاطرات بد ،ولی خیلی فوششون میدم .کلن سرخوش نیستم ،ولی بشدت جنگجو هستم و همیشه یه راه نجات پیدا میکنم.

خدایا خودت مواظب بچه هام باش ...شکرت
منم بعضی اوقات اینجوری میشم ولی تا میتونم فوشی که به خاطرات بد میدم و میگم دست از سرم بردارید بابا.& ...

افرین به شما خانم جنگجو، از خانمهای قوی خوشم میاد لایک

Once Upon a Time 
2740

[QUOTE=83889645]زعفرون زياد رو وقتي عادت نشدن مي خورن بعضيا. خب بخوره بعد پ ر يودش نامنظم بشه و سر خخخخخخخ خو باز چه بهتر پر ی خیلی هم خوبه کل سیستم بدن زن رو.میزون میکنه  و از بار عصبی رن کم میکنه  و آروم میشه ،دیدی قبلش همه میخوان پاچه بگیرن ،همین که میشن مثل نوزادتازه متولد میشن

افرین به شما خانم جنگجو، از خانمهای قوی خوشم میاد لایک

ممنون لایک به خودتون .کلن سرگذشت من جوری بوده که خدا نشسته گفته من بشم منوی هر چی درد و بلا خدا، رو من همه چی امتحان کرده ،ولی باز هم میگم دمت گرم خدا.فقط یه نمونش پارسال من بخاطر یه مویرگ کوچیک که تو مغزم پاره شد و اون هم خیلی بطور اتفاقی شش ماه تو کما بودم و هفت ماه بزرگ شدن بچه هام رو ندیدم .

ممنون لایک به خودتون .کلن سرگذشت من جوری بوده که خدا نشسته گفته من بشم منوی هر چی درد و بلا خدا، رو ...

وای عزیزم خیلی ناراحت شدم ولی به چشم یه تولد دوباره بهش نگاه کن و امیدوارم ازین به بعد بهترین ها برات رقم بخوره. خدا بچه هاتو برات نگه داره

Once Upon a Time 
وای عزیزم خیلی ناراحت شدم ولی به چشم یه تولد دوباره بهش نگاه کن و امیدوارم ازین به بعد بهترین ها برا ...

ممنون عزیزم ،انشالله که شما هم به بهترین نحو و چیزی که لایقش هستید ،تز دفاعیتون رو بدید و اصلن نگران نباشید و به خودت و باورهات ایمان داشته باش ، چون لایق بهترینها هستی ،شب خوبی برات آرزو.میکنم دوست خوبم

ممنون عزیزم ،انشالله که شما هم به بهترین نحو و چیزی که لایقش هستید ،تز دفاعیتون رو بدید و اصلن نگران ...

مرسی عزیزم، همچنین شب خوبی رو برات آرزو میکنم🌹شب خوش😘

Once Upon a Time