2733
2739
عنوان

مسافرت عید

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 24 پست
چه خوب اخه اسفندم خیلی سرده بنظرتون اول عیدکجابریم 

اره ولی سرماشم دلچسبه..من پارسال رفتم تبریز خیلی دوس داشتم امسالم گفتم بریم شوهرم‌گفت تکراری میشه..هنوزم دلم‌با تبریزه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچه ندارم من تو فکر چابهارم ولی شوهرم میگه اگر قراره بریم چابهار ماشین نبریم هواپیما ک هزینش زیاد می ...

چرا با ماشین خودتون برید

اتفافا مسافرت با ماشین شخصی ک باشه

همون تو جاده بودنش کلی حس و حال ادم عوص میشه

ما هر دوسه ماه مسیر جنوب تا تهران و بعدش هم شمال ک بیس چهار ساعت تو راهیم طی میکنیم

با این حال ک بکوب و بدون استراحت میایم و فقط تو اتوبان هستیم بازم حالمون خوب میشه

شما ک برا مسافرت میاید میتونید تو شهر برید و استراحت چند ساعته داشته باشید

و بقیه راه

بله پرواز ک یکم قیمت بالا در میاد

اتوبوس خسته میشیدا

چون مسافر هم هستید تا جا پیدا کنید و وسیله حمل کنید

خستگیتون چند برابره

خدایا شکرت 🙏🙏🙏
چرا با ماشین خودتون برید اتفافا مسافرت با ماشین شخصی ک باشه همون تو جاده بودنش کلی حس و حال ادم عو ...

جا از قبل رزرو میکنیم ولی شوهرم کلا قبول نمیکنه میگه اگر اینهمه راه با ماشین بیایم بعدش باید ماشینو بندازیم دور حساسه رو ماشین خخ

چرا با ماشین خودتون برید اتفافا مسافرت با ماشین شخصی ک باشه همون تو جاده بودنش کلی حس و حال ادم عو ...

حالا کلا چابهار چجوریه ارزششو داره؟

گفتم یا بریم تهران ک خلوته یا چابهار نمیدونم..تهران با ماشین خودمون میریم اگر بریم

ما میریم سمت جنوب ما بجنورد مرکزخراسان شمالی شب اول کاشان شب دوم یاسوج شب سوم باشت شب چهارم بندر دی ...

حتما بیاید سمت عسلویه مخصوصا جوری هماهنگ کنید و شب برسید چون عطمت ایران رو متوجه میشید و واقعا زیبا هس وقتی مشعل ها روشنه

بعدم میرسید به پارسیان 

به بندر لنگه

بندر عباس و میتونید به سمت سیستان برید خراسان   و یا کرمان و یزد و ......

خدایا شکرت 🙏🙏🙏
2740
حالا کلا چابهار چجوریه ارزششو داره؟ گفتم یا بریم تهران ک خلوته یا چابهار نمیدونم..تهران با ماشین خو ...

والا من چابهار نرفتم ولی همسرم چند سال اونجا بودن همین اب و هوا جنوب رو داره دیگ 

ولی جاها دیدنی تو گوگل سرچ کنید

خدایا شکرت 🙏🙏🙏
جا از قبل رزرو میکنیم ولی شوهرم کلا قبول نمیکنه میگه اگر اینهمه راه با ماشین بیایم بعدش باید ماشینو ...

اخی 

خب با قطار بیاید

کلا اتوبوس های جنوب زیاد خوب نیستن

حالا برا عید رو نمیدونم

ولی خب حتما وی ای پی بگیرید

انشالله ک جور بشه و راحت سفر کنید

خدایا شکرت 🙏🙏🙏