2726
عنوان

مسافرت عید

322 بازدید | 24 پست

دوستان عید مسافرت کجا میرید؟ اگر از شهر یا هتل یا اقامتگاه خاصی تو این ایام تمربه لذت بخش و خوبی دارید میشه بگید؟ من هنوز نتونستم در این مورد تصمیمی بگیرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مشهدولی هنوز هتل اپارتمان رزرونکردیم هزینه هام هم بالاس دنبال زائرسراباقیمت مناسب میگردیم

مشهد ک توی عید خیلی شلوغه دوستم! ما چند بار پیش اومد اسفند ماه رفتیم‌ خیلی خوب بود..خلوت و ارزون 

ما میریم سمت جنوب

ما بجنورد مرکزخراسان شمالی شب اول کاشان شب دوم یاسوج شب سوم باشت شب چهارم بندر دیلم شب ۵ بندرگناوه خونه دوستمون چندروزی و بعد ببینیم چی میشه!دهترم اگر همکاری کرد میریم سمت عسلویه اگرم نه که برمیگردیم از سمت کازرون شیراز یزد طبس فردوس سبزوار بجنورد

مشهد ک توی عید خیلی شلوغه دوستم! ما چند بار پیش اومد اسفند ماه رفتیم‌ خیلی خوب بود..خلوت و ارزون&nbs ...

چه خوب اخه اسفندم خیلی سرده

بنظرتون اول عیدکجابریم 

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃
کدوم شهر هستین خودتون؟ مهموناتون از چ شهری ان؟

جنوب زندگی میکنم

مامان اینا از شمال میان

به نطرم عید بهترین گزیته جنوب 

چون هوا مطبوع و عالی

بقیه جاها سرده

مخصوصا اگ بچه داشته باشید ک خیلی سخته تو سرما

خدایا شکرت 🙏🙏🙏
ما میریم سمت جنوب ما بجنورد مرکزخراسان شمالی شب اول کاشان شب دوم یاسوج شب سوم باشت شب چهارم بندر دی ...

ماشاالله😊خوش بگذره عزیزممم

تا حالا تو عیو چابهار رفتین؟ نمیدونین خوبه یا نه؟

جنوب زندگی میکنم مامان اینا از شمال میان به نطرم عید بهترین گزیته جنوب  چون هوا مطبوع و عالی ...

دقیق کدوم شهرید؟

آره بقیه جاها سرده

شمالم که فقط اول بهار و آخرتابستون و پاییز

جنوب زندگی میکنم مامان اینا از شمال میان به نطرم عید بهترین گزیته جنوب  چون هوا مطبوع و عالی ...

بچه ندارم من تو فکر چابهارم ولی شوهرم میگه اگر قراره بریم چابهار ماشین نبریم هواپیما ک هزینش زیاد میشه دیگه میمونه اتوبوس..اتوبوسم از اصفهان ۱۶ ساعت بیشتر طول میکشه..ب نظرتون چابهار تو عید چطوره؟ تا حالا نرفتم

ماشاالله😊خوش بگذره عزیزممم تا حالا تو عیو چابهار رفتین؟ نمیدونین خوبه یا نه؟

ما چون مسیرای طولانی میریم کسی جرات نمیکنه باما همسفر شه.شوهرمم تا همسفر پیدانکنه میگه چابهار نمیریم

2706