2733
2739
عنوان

روی موی مشکی طبیعی خودم چه مشی بهتر و شیکتره؟خواهشا نظر بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 63382 بازدید | 100 پست
سلام این سوال من هم بود من هم موهام مشکیه من برای مش وقت گرفتم یعنی بگم برای من هم هایلات بکنه
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
راحیل جان شما چون میخوای زمینه موهات مشکی بمونه باید از رنساژهایی استفاده کنی که نیاز به آخرین پایه دارن. یعنی موهات به ٩ یا ١٠ برسه.
موهایی که های لایت میشن اگه رو پایه مثلا ٨ هم شسته بشه چون با رنگ قاطی میشه اگه قرمزی یا نارنجی داشته باشه زیاد خودشو نشون نمیده و نهایتا واریاسیون به کار میره اما...
رو زمینه مشکی اصلا نباید این اتفاق بیفته چون خیلی زشت میشه.
البته باز هم بستگی به مقاومت موهات داره و اینکه آیا تحمل میکنه تا اون حد رنگ باز کنه یا نه.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

1. یخی
2. دودی
3. خاکی
4. ماسه ای
آموزش انواع کیک ، شیرینی، دسر و دونات و حلوای بسیار لذیذ با دستور ویژه به صورت نیمه خصوصی و خصوصی
* برای هماهنگی لطفا ایمیل بزنید متشکرم .*
2731
آخه جالبیش اینه کلی تصمیم میگیری میری آرایشگاه یه کار دیگه میکنی
آموزش انواع کیک ، شیرینی، دسر و دونات و حلوای بسیار لذیذ با دستور ویژه به صورت نیمه خصوصی و خصوصی
استخوانی دقیقا یعنی چه رنگی
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2740
ماه بانو جان من درخواست دوستی برات فرستادم که اگه 1وقت سوالی داشتم ازت بپرسم
لطفا اکسپتش کن
خداجونم ... هزار هزار بار شکر که شوهرمو سر راه سرنوشتم قرار دادی و زندگیمونو به هم پیوند زدی
ببخشید نبودم درگیر سایت بودم
ACC کردم عزیزم من در خدمتم