2733
2734
عنوان

سوال مهمی دارم میشه بیاید

96 بازدید | 26 پست

دوستم یکی میخاد واسش پول بریزه و کارتش هم مال باباشه ولی واسش پیام نمیره ک مثلا پول ریختن ت اینا فقط ب اسم باباشه.

خیلی میترسه ک باباش بفهمه. ک مثلا اگه یروزی مشکوک شد و رفت بانک پیگیری کنه ایا فقط شماره کارت و اسم و فامیلش میاد یا ادرسو شماره تلفن و اینا هم ممکنه پیدا کنه؟

بهش گفتم فکر نکنم ادرس و شماره تلفن میاد میگه پرس و جو کن. لطفا با اطمینان بگید

اسم طرف رو هم نمیدن چه برسه به ادرس و اینا

✅ کارشناس و مشاور مذهبی و خانواده. طب سنتی هم تا حدی 🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥 🗣️مشاور روابط زناشویی. ⭕فامیلیم محقق نیست کارم تحقیقه⭕ استخاره هم بلدم🕋. برای استخاره تاپیک استخاره مو ببین. تا جایی که بلد باشم و از دستم بر بیاد در خدمتم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
واقعا میگی؟ مطمعنی

من یه بار پول اومده بود به حسابم نمیدونستم کی ریخته رفتم بانک گفتم کی ریخته گفت نمیتونیم بدیم خلاصه اینقدر منتظر شدم تا خود طرف گفت بابت فلان جریان ریختم برات

✅ کارشناس و مشاور مذهبی و خانواده. طب سنتی هم تا حدی 🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥 🗣️مشاور روابط زناشویی. ⭕فامیلیم محقق نیست کارم تحقیقه⭕ استخاره هم بلدم🕋. برای استخاره تاپیک استخاره مو ببین. تا جایی که بلد باشم و از دستم بر بیاد در خدمتم. 
من یه بار پول اومده بود به حسابم نمیدونستم کی ریخته رفتم بانک گفتم کی ریخته گفت نمیتونیم بدیم خلاصه ...

حتی یا بهشون مدرک بدی ک این کارت مال خودته و لاید بفهمی هم نمیگن؟

من یه بار پول اومده بود به حسابم نمیدونستم کی ریخته رفتم بانک گفتم کی ریخته گفت نمیتونیم بدیم خلاصه ...

البته بلو. بانک اسمومیده

2706