2737
2739
عنوان

قسمت ششم سوگل

| مشاهده متن کامل بحث + 1279 بازدید | 96 پست

تو این میوون خواستگارهای هم برام میومد،،ولی هیچ کدومشون خوب نبودن،،نه اینکه دنبال این بودم حتما وضع مالیشون خوب باشه،،،نه،،از خودشون خوشم نمیومد،،،،نرگس هم سعی میکرد زود از دست من خلاص بشه،،بابام هم تا آخر فارغ التحصیلیم فرصت داده بود که ازدواج کنم،،،وگرنه خودش یکی از این خواستگارها رو انتخاب میکنوهوو،،منو میفرسته خونه بخت،،خودم میدونستم برا این نبود ازم راحت باشه،،فقط میترسید من بمونم خونه بترشم،،،دیگه هم هیشکی در خونمونو نزنه،،،

زیاد به هیچ چیز فک نکن همین ،،آره همین ثانیه که داری امضامو میخونی چشماتو باز و بسته میکنی،،خیلی مهمه ارزشمنده،،،چون ثانیه عمرته که داره میگذره غصه نخور،،به هیشکی وهیچکی فک نکن،،،چون ثانیه عمرتو که میگذره،،،شاد وشاد باش،،مشکلات یه کسی رو داره که اسمش خداست اونا مال تو نیس که حریفشون بشی،،،اگه اینجوری شدی ،،،خاص شدی ،،،،منم خاصم

نازگل خیلی نمیدیدم،،،یه دو ماه دوماهی یه سر میزدنو میرفتن،،،منم از زخم زبونایی که میزد،،،زیاد نمیخاستم ببینمش،،،اون خیلی فرق کرده بود با اون نازگلی که از خونمون رفته بود زمین تا اسمون فرق کرده بود،،،،یه لباسهای میپوشید که من تو خاب هم نمیدیدمش،،،با من،،یه جوری رفتار میکرد،،،که نوکرشم،،،یه احترامی هم که بهش نیزاشتم بیشتر به خاطر احترام خواهری بود و کارهاشو ندید میگرفتم

زیاد به هیچ چیز فک نکن همین ،،آره همین ثانیه که داری امضامو میخونی چشماتو باز و بسته میکنی،،خیلی مهمه ارزشمنده،،،چون ثانیه عمرته که داره میگذره غصه نخور،،به هیشکی وهیچکی فک نکن،،،چون ثانیه عمرتو که میگذره،،،شاد وشاد باش،،مشکلات یه کسی رو داره که اسمش خداست اونا مال تو نیس که حریفشون بشی،،،اگه اینجوری شدی ،،،خاص شدی ،،،،منم خاصم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دو ترم از دانشگاهو رد کردم،،،تعطیلات تابستون شد،،بیشتر وقت ها تو خونه بودم میخاستم ترم تابستونی هم بردارم،،،تا سر مشغولی پیدا کنم،،،یه وقتهای هم با مهرگل بازی میکردم،،،ولی چون از مادرش خوشم نمیومد،،زیاد سعی نمیکردم،بغلش کنم،،ولی چون توپولی سفید و خوشگل بودم،،نمیتونستم جلو خودمو بگیرم ،،دلم میخاس از لپاش گاز بگیرم،،

ولی دیدم همه اش تو خونه هستم،،،اخلاق گند نرگس هم نمیتونستم تحمل کنم،،از بابام به هر نحوی بود ازش اجازه گرفتم که برم کار کنم ولی اجازه نمیداد،،،انقققد که گفتم اخر قبول کرد،،بیشتر به خاطر اخلاق نرگس بود،،منم رفتم تو شرکت امیر مشغول به کار شدم،،،،،،،،

2731

واقعا من نمیفهمم چرا بعضیا به خواننده احترام نمیزارن 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم