2737
2739
عنوان

خواهر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 230 بازدید | 21 پست
دقیقا همه اینا که گفتی رو اونا باید بدونن .باهم میشینن نظرم میدن راجبه کارای ما 

چه عجیب .خب اینجوری که شما فراری میشین از جمع و زندگیتون تلخ میشه. ما وقتی میخایم دور هم باشیم تا اون نیاد جمعمون کامل نمیشه واسه همون اونم ما رو دوست داره ولی تا حالا اصلا از هم سوال درباره زندگی خصوصی هم نپرسیدیم حتی آن. جلوی روی ما با هم دعوا کردن ما انگار کور و کر هستیم .اخه زندگی دو نفر آدم دیگه به ما چه مربوطه میخواد برادر باشه یا زنش یا هر کی دیگه.

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه عجیب .خب اینجوری که شما فراری میشین از جمع و زندگیتون تلخ میشه. ما وقتی میخایم دور هم باشیم تا او ...

واقعا طرز فکرت درسته .البته اوناهم بخوان دخالت کنن شوهرم اجازه نمیده چون یه اخلاقی داره کاری که بدونه درسته انجام میده ولی این موضوع اعصابمو بهم میریزه که همش در مورد ما حرف میزنن و امار مارو میگیرن

2728
واقعا طرز فکرت درسته .البته اوناهم بخوان دخالت کنن شوهرم اجازه نمیده چون یه اخلاقی داره کاری که بدون ...

پس اگر شوهرت اینجوریه تو هم حرص نخور اصلا و ابدا به شوهرت خم حرفی دربارشون نزن.  ظاهرا اگر شما زندگیتون خوب و خوش و عشقولانه باشه اونا بیشتر حرص میخورن و وقت میذارن پاش😁😁

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

اینجا تو نی نی سایت همه ک خواهر شوهرن میگن ما با عروسمون خوبیم مشکلی نداریم بهش احترام میذاریم دخالت نمیکنیم و .... 

من نمیدونم این خواهرشوهرای بدجنس از چین وارد میشن؟ از کجا میان پس

اونی که فک نمیکردی تموم زندگیت میشه