2410
2553
عنوان

خواهر شوهر

230 بازدید | 21 پست

چرا این خواهرشوهرا اینقد اعصاب خورد کنن؟خواهرشوهرای من که با مامانشون یه مثلث برمودا تشکیل دادن صبح تا شب ده بار به هم زنگ میزنن از همه غیبت میکنن خبرا و امار همه رو دارن مخصوصا منو شوهرم میدونن کجا رفتیم کجا اومدیم چیکار کردیم کلا صبح تا شب سرشون تو زندگی ماست.البته من اصلا رو نمیدم ازمن بپرسن اگه رو بدم همش میخوان دخالت و فضولی کنن ولی با مامانشون یکسره در حال تبادل اطلاعاتن‌.مامانشون صبح تا شب ده بار زنگ میزنه به شوهرم خودشو مظلوم میکنه کجایید چیکار میکنید اونم همه چیو میذاره کف دستش خیلی حرصم میگیره میخوام حالشونو بگیرم

خخخخ

مثلث برمودا

برای منم مثلث هستن خودشون + جاریم 

چهارگوشه تشکیل دادن😁

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
خخخ شوخی میکنم  ولی ببین شوهرت عادت کرده و فکر کنم یکم بچه هست

بهش هم میگم اینکارو نکن یه جورایی بهش برمیخوره که اون مادر منه بدمنو نمیخواد و اینا اعصابمو خورد کردن کلا

چقدر باید بیکار باشن. ما سه تا خواهریم یه زن داداش داریم. ولی هر چی فکر میکنم اخه به ما چه مربوطه یه رن و شوهر دیگه کجا میرن چکار میکنن چی میخرن چی میخورن

اصلا نمیتونم درک کنم واقعا.

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
چقدر باید بیکار باشن. ما سه تا خواهریم یه زن داداش داریم. ولی هر چی فکر میکنم اخه به ما چه مربوطه یه ...

دقیقا همه اینا که گفتی رو اونا باید بدونن .باهم میشینن نظرم میدن راجبه کارای ما 

2706