2737
2734
عنوان

میشه واسه اسم دخترم نظر بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 27 پست
خب چون خودم شمالی ام خیلی واسم قشنگن مخصوصا مها و میشکا ، چون خودمون تو حرف زدن عامیانه همش از اینا ...

نمیدونم عزیزم  ـبازم سلیقه ایه.بنظرم اسم باید یه اهنگـ  داشته باشه.این اسما حس میکنم اهنگی ندارن.من تا حالا نشنیدم این اسمارو.

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حتمن اسم شمالی بذارید، اینقدر از اسمهای محلی خوشم میاد، مخصوصن که تلفظ و معنی‌شون خوب باشه

آره خودمم کلی اسم محلی لیست کردم امروز نشون شوهرم بدم البته تا حالا رو هیچ اسمی با هم تفاهم نداشتیم حالا ببینم اینارو میپسنده یا نه 

2740
خب نیشا واسم از نیوشا قشنگ تره

میگم ک سلیقه ایه.ایشالا به سلامتی دنیا بیاد بختش قشنگ باشه اسم هرچی بود بود 

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین

میشکا ی جوریه

آلا خوبه

الارا نازه

نوشا هم نه

توجه کنید...اگر میتونید برای شفای یه پسربچه 15 ساله صرعی هفت تا حمد  بخونید باشد که خدا به دل پاک شما عزیزان نگاه کنه و دعاتون مستجاب بشه خیلی ممنون   
خب چون خودم شمالی ام خیلی واسم قشنگن مخصوصا مها و میشکا ، چون خودمون تو حرف زدن عامیانه همش از اینا ...

خب اگه اينطوره مها تلفظش بهتره 

خدایا مراقب پسر و همسر و عزیزانم باش....