2737
2739
عنوان

تجربه مرگ تو خواب یا بیداری داشتین

| مشاهده متن کامل بحث + 1020 بازدید | 21 پست
چندوقت پیش یه تاپیکی بود درمورد چیزایی که میبنیم و احساس میکنیم قبلن هم این کارو انجام دادیم یا توای ...

ای کاش بتونیم یه مقداربیشتر ارتباط معنوی پیدا کنیم واقعا افرادی که در راه سیروسلوک بو ده اندزیبایی هایی را مشاهده کردند که اصلا زرق وبرق دنیا براشون هیچ ارزشی نداره.

چندوقت پیش یه تاپیکی بود درمورد چیزایی که میبنیم و احساس میکنیم قبلن هم این کارو انجام دادیم یا توای ...

این یه اصطلاح علمی داره و مربوط به این میشه که بعضی وقتا بر اثر خستگی یا هرچیز دیگه مغز اطلاعات رو وارد حافظه بلندمدت میکنه به جای کوتاه مدت و ما فک میکنیم اون صحنه رو خیلی وقت پیش دیدیم 

تو آن گل مریم سپیدی... بی تو دلم  شوری و امیدی ....دیگر به فردا ندارد 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای کاش بتونیم یه مقداربیشتر ارتباط معنوی پیدا کنیم واقعا افرادی که در راه سیروسلوک بو ده اندزیبایی ه ...

ای گاش ولی از وقتی ک ازدواج کردم نماز روزم کلا بهم ریختن وسواس پیدا کردم خیلی از خدا دور شدم

در خموشی های من فریاد هاست  
2742
این یه اصطلاح علمی داره و مربوط به این میشه که بعضی وقتا بر اثر خستگی یا هرچیز دیگه مغز اطلاعات رو و ...

درسته منم رفتم نگاه کردم البته نظرات متفاوته منم خودمو درگیر نکردم 

در خموشی های من فریاد هاست  
ای گاش ولی از وقتی ک ازدواج کردم نماز روزم کلا بهم ریختن وسواس پیدا کردم خیلی از خدا دور شدم

عزیزم چیزی بدتراز وسواس نیست که انسان را به مرحله ای می رسونه که از دین وخدا وپیامبر دورمی کنه از خدا بخواه که این حالت وسواس را از شما دور کنه البته خودت هم باید در این راه تلاش کنی.