2737
2739
عنوان

دختر دو ماهم تا آفتاب غروب میکنه جیغ زدناش شروع میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 217 بازدید | 18 پست

عزیزم کولیک داره بچت

من بچه م رو لای یه پتوی نازک محکم میپیچیدم و جوری بغلش میکزدم که شکمش سفت چسبیده باشه به سینه و شکمم.بعد تند تند راه میرفتم بدنش گرم میشد و اروم میگرفت

جالبه خواهر زاده م هم دو سال پیش گریه میکرد مدام و هیچ جوری اروم نمیشد باز مت میکردمش لای پتو و شکمشو سفت میچسبوندم به خودم .بعد چند دقیقه اروم میشد

ببخشید بچه ها درگیر گریه اش بودم الان خوندم مطالبو

اخه این کولیک چیه

به صدای جاروبرقی هم اروم نمیشه 

سشوارم روشن کردم فرق نکرد

جیگرم کباب میشه به خدا

سخت است وقتی از شدت بغض گلو درد بگیری و همه بگویند لباس گرم بپوش!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید بچه ها درگیر گریه اش بودم الان خوندم مطالبو اخه این کولیک چیه به صدای جاروبرقی هم اروم نمیش ...

ببين يه راه كه اروم بشه اينه كه بچه رو روي تشك بزاري و اروم بالا و پايين كني تا حدي اروم ميشه

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕

اين مدلي هم دخترت رو بغل كن ارومش ميكنه

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
2728