2733
2734
عنوان

مادر شوهر و پدر شوهرم هی به شوهرم میگن چاقی

| مشاهده متن کامل بحث + 794 بازدید | 74 پست

خوبه که بهش میگن چاقی.

خیلی ها پسرشونو میبینن من لاغر شدی زنت بهت نمیرسه.لاغر شدی زنت اذیتت میکنه.

قبل از اینکه نظرمو ریپلای کنی چندبار بگو.(به من چه؟ به من چه؟) بعد ریپلای کن:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به تو چه .ملت حق ندارن با پسرشون حرف بزنن.قبل اینکه شوهر تو میبود بچه اونا میبود چه بسا کتکم خورده باشه ازشون ب تو چه

صرفا نظرم رو میگم.اعلان ها رو هم نخونده حذف میکنم.مهربون باشیم☺

چرا فکر میکنین وقتی ازدواج کردین با اون پسر همه چیش مال خودتونه???شما هام پسر دار میشین به خدا مادر شوهر میشین....

اون پدر و مادر طفلک هم حداقلش بیست سال زحمت اون پسرو کشیدن حالا حتی حق اظهار نظر برا یه صفت و سلامتی پسرشون رو ندارن?....

درک نمیکنم بعضی هارو واقعا

🌱
به تو چه .ملت حق ندارن با پسرشون حرف بزنن.قبل اینکه شوهر تو میبود بچه اونا میبود چه بسا کتکم خورده ب ...

عزیزم چرا انقدر عصبانی هستی؟ آخه به خودش نمیگند که به من میگن، بعدشم شوهر من واقعا چاق نیست

چرا فکر میکنین وقتی ازدواج کردین با اون پسر همه چیش مال خودتونه???شما هام پسر دار میشین به خدا مادر ...

اصلا این طور نیست، پدر و مادرش یههفته شوهر من درد کلیه داشت زنگ نزنند حالش بپرسند حالا که ما زنگ زدیم خبر خوب بدیم که سنگ دفع شده میگن همه چی از چاقیه

2740
بهترین کار اینه اصلا محل ندی  وقتی ام میگن بگو از بس دسپختم خوبه  یا ما همینجوری دوس دار ...

موافقم عزیزم، انگار که میخوان یه ایراد از زندگیت بگیرند، مرسی 

چرا حساسی؟.......به پسر خودشون میگن.......

عزیزم به اون میگند انگار غیر مستقیم به من میگند دیگه، به اون میگند مثلا نوشابه نخور بی کلاسیه یعنی من که میخورم بی کلاسم

عزیزم به اون میگند انگار غیر مستقیم به من میگند دیگه، به اون میگند مثلا نوشابه نخور بی کلاسیه یعنی م ...

گلم..اصلا توجه نکن.....حساسیت نشون نده.........اینجوری نقطع ضعف دستشون میدی.......خیلی شیک کاری که خودت دوست داری انجام بده..........

مامان ترنم سابق......عضویت 1387
گلم..اصلا توجه نکن.....حساسیت نشون نده.........اینجوری نقطع ضعف دستشون میدی.......خیلی شیک کاری که خ ...

باشه عزیزم، حالا خداروشکر ما دوریم وگرنه تا مادرشوهرم منو استخونی نمیکرد ول کن نبود  

حالا خواهر شوهر من هر وقت که شوهرمو میبینن میگه وای چقدر لاغر شدی با اینکه نه یه گرم کم می‌کنه نه زیاد

اگه حساب کنی از نظر خواهر شوهر شوهر من باید 5 کیلو باشه الان😐

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
2706