2737
2734
عنوان

.خواهران طلا شناس صاحب نظر بیان .

| مشاهده متن کامل بحث + 290 بازدید | 24 پست

الان مغازس اکثرا جواب نمیده. قبلا تو سایت مظنه قیمت میذاشت اونم برداشتن وگرن بهت میگفتم. با فاکتور ببر چن جا نشون بده ببین چی میگن

قدر آدم هایی که... زود عصبی میشوند را بدانید... اینها همان لحظه داد میزنند قرمز میشوند، قلبشان درد میگیرد، دستانشان میلرزد... ولی... ولی برای زمین زدن شما هیچ نقشه ای نمیکشند! آنها تمام نقشه شان همان عصبانیت بوده و تمام آنهایی که زود عصبانی میشوند، آدم هایی هستند که رقیق ترین و پاک ترین وجدان را دارند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
حالامظنه امروز واجب نیس بهش بدی قیمت دیروز وپریروز بگو

اسم سایت مظنس😐 نزنی منو... ۳روز پیش ۳۶۰ میخرید بخدا😞😞

قدر آدم هایی که... زود عصبی میشوند را بدانید... اینها همان لحظه داد میزنند قرمز میشوند، قلبشان درد میگیرد، دستانشان میلرزد... ولی... ولی برای زمین زدن شما هیچ نقشه ای نمیکشند! آنها تمام نقشه شان همان عصبانیت بوده و تمام آنهایی که زود عصبانی میشوند، آدم هایی هستند که رقیق ترین و پاک ترین وجدان را دارند...

ببین من یه گردنبند برلیان دارم ر،فتم طلافروشی همین هفته ی پیش،گفتم ارزشش چقدر شده! گفت فقط طلاشو باهات حساب می کنم اگه بفروشی!! گفتم نمی خوام بفروشم ولی این اصله،گفت بله و ارزشش میاد پایین،اگه به عنوان سرمایه بهش نگاه می کنید جواهر نخرید!! گفتم واه چقدر بی انصافین این برلیانا رو که دور نمی ریزین ازش استفاده میشه،گفت واسه جواهر فقط ببر همونجایی که ازش خریدی اون یه درصدی کم می کنه و برمیداره😑

2740

بزاری تو دیوار بهتر ازت برمیدارن چون واسه مصرف میخان

۳۶ گرمو حساب کنی ۱۳ میلیون و نیم میشه حالا نگیناشم دربیاره دیگه ده تومن حتما میره 

اگه وقت داری یکم دست نگه دار احتمالا آذر بره بالا