2733
2739
هر نوع جوابی اشتباه بوده! از حالا به بعد جواب نده جلوی وسوسه خودت رو برای جواب دادن بگیر باور کن اغلب مردها همینه، مطمئن باش به تنها چیزی که فکر نمیکنه تو هستی! حالا هم فقط برای سرگرمی تماس گرفته ببین دوست پسر سابق منم بعد از اینکه فهمید ازدواج کردم چه با اس ام اس و چه با ایمیل برام پیامهای عاشقانه میفرستاد، در حالیکه اصلا رابطه مون اینطوری ها نبود و اونقدر بی احساس بود که جدا شدم ازش! ولی تا دید دیگه در دسترسش نیستم فیلش یاد هندوستان کرد! منم هم شماره اش و هم ایمیلش رو بلاک کردم خلاص!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فاطمه جان گذر زمان باعث میشه این آقا رو فراموش کنی برای راحت تر فراموش کردنش سعی کن به هیچ عنوان جوابش رو ندی برات پیام فرستاد نخونده پاک کن شماره اش رو توی بلاک لیست بذار این دوران ناراحتی رو باید بگذرونی تا تموم بشه.زمان همه چیز رو حل خواهد کرد.تا فراموشش نکردی وارد یک رابطه جدید نشو چون الان احساسی تصمیم میگیری سعی کن سرت رو با ورزش و با کلاس و دوستان گرم کنی که وقت خالی نداشته باشی برای فکر کردن به این شخص