2733
2734
عنوان

كارهاي خونه و بارداري

| مشاهده متن کامل بحث + 312 بازدید | 26 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا عزيزم يه مدته ديگه،منكه اصلا كمرم ياري نميكنه وايسم ظرف بشورم يا جارو بزنم،آخر هفته همسرم انجام ...

واي ببين همين امشب از درد تا همين الان نخوابيدم.... انقباض دارم تو ناحيه دهانه رحم با گودي كمرم انگار ميخام پريود بشم

2742
واي ببين همين امشب از درد تا همين الان نخوابيدم.... انقباض دارم تو ناحيه دهانه رحم با گودي كمرم انگا ...

منكه انقباض ندارم ولي درد دارم،ديروزم حالت تهوع گرفته بودم،كلا روزاي سختيه فقط ميخوام بگذره تموم شه

من چون كلا پريودام بي درد بوده اصلا نميدونم انقباض چيه،كلاسم نرفتم،از كجا بفهمم درده زايمانه؟

من از اول بارداری تا الان همه کار هامو خودم انجام میدم پخت و پز و تمیز کردن خونه و شستن ظرفها و... 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2738

کارای خونمو شوهرم میکنه جارو تمیز کاری سرویسا، ولی اشپزی با خودمه دیگه مجبوری😊ولی واقعا یکم سر پا وایمیستم میمیرم از کمر درد، پا دردم ک دارم شدید مخصوصا تو خواب

من اون زخمی رو خوردم ک تو از حس کردنش مردی💔 میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستی🙏💓

من ۲۲ هفتم ، از اول سرکار میرفتم ، از ساعت ۷ صبح تا ۴ بعدازظهر..نهار و شام هم درست میکنم شب قبلش ....خونمم برق میزنه ... خداروشکر تا حالا اصلا اذیت نشدم..دوست ندارم کسی بیاد کارامو انجام بده

خدایا برای همسر بی نظیر و دختر یکی یکدونم سپاسگزارم❤️🌸