2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیزم چشم بی نهایت خارش و سوزش دارم بحدی که زخم شده

پس حتما عسل بزن تا زخمهات خوب بشه

اصلا نخارون که بدتر بشه

تو آب وسرکه نشستن هم خیلی کمک میکنه

ولی خوب خودتو با سشوار خشک کن

اها،من خارش داشتم رفتم دکتر پماد و یه قرص داد خوب نشدم!فقط خارش برطرف شد!دوباره رفتم یه دکتر دیگه یه ...

منم رفتم دکتر مایع شست وشوی واژن داد گفت نباید با وسایل شوینده بشوری با چند تا قرص مثل اموکسی سیلین اینا😞

من باید تو کنکورم موفق شم
2742
اها،من خارش داشتم رفتم دکتر پماد و یه قرص داد خوب نشدم!فقط خارش برطرف شد!دوباره رفتم یه دکتر دیگه یه ...

خوشبحالت  اسم قرص چی بود و طریقه مصرفش چی بود من خیلی وقته درگیرشم😭

منم رفتم دکتر مایع شست وشوی واژن داد گفت نباید با وسایل شوینده بشوری با چند تا قرص مثل اموکسی سیلین ...

اره چون اگه با متیع شوینده مثل صابون یا شامپو بشوری باکتریای مفیدشو از بین میبره!استفاده کن داروهات اگه خوب نشدی برو یه دکتر دیگه

2740
اره چون اگه با متیع شوینده مثل صابون یا شامپو بشوری باکتریای مفیدشو از بین میبره!استفاده کن داروهات ...

خوب نشدم از ماه خرداد تا الان درگیرشم اره باید دکتر حتما برم ولی چون الان تو مسافرتم تا یک هفته دیگ نمیتونم گفتم راه حل خونگی انجام بدم تا برم دکتر

من با عنبر نسا حتي سينوزيتمو خوب كردم  فكر نميكردم جواب بده راحت شدم

متاسفانه سینوزیت هم دارم عنبر نسارا سال قبول دود کردم سینوسام رو حساس کرد یک هفته بستری شدم سر درد وحشتناکی گرفتم نمیدونم واژنمم حساسیت نشون میده یا نه،چجورس ازش استفاده کردین؟

متاسفانه سینوزیت هم دارم عنبر نسارا سال قبول دود کردم سینوسام رو حساس کرد یک هفته بستری شدم سر درد و ...

من تو اسپند دود كن گذاشتم رو گاز وقتي دود گرفت كشيدم تو بينيم اولش سوزش داشت اما خوب شدم خيلي عذاب ميكشيدم