2703
2716
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3009980 بازدید | 355183 پست

مامانای باردار برای ما اقدامی ها دعا کنید انشاالله دامن همه مون سبز بشه💚

1402/3/20میدونم منم به زودی مامان میشم و تیکر بارداری میزنم🤩✌🏻 خوشحال میشم تو تاپیکای بارداری تگم کنید...1۴۰۲/۵/۱۷ خدایا یعنی میشه منم طعم مادر شدنو بچشم؟ یا امام رضا قربون غریبیت برم تو رو به جون جوادت قسم میدم تو واسطه شو برام تو دستمو بگیر. من بهت ایمان دارم امام مهربونیا1402/7/20 هنوز مامان نشدم و با هر بی بی چک منفی ضعیف میشم ضعیف تر از قبل ولی بازم من دلم روشنه🥺💔 1402/09/17 خدا جونم خیلی دلم گرفته میشه دستامو بگیری؟ میشه یه روز بیاد یه بچه منو مامان صدام کنه؟ میشه بابا شدن عشق مو ببینم؟ هر بار با ذوق به هر بچه ای نگاه میکنه اشک تو چشاش جمع میشه ولی به روی خودش نمیاره من ناراحت نشم. دلت میاد این صحنه ها رو ببینی و تموم نشه این دردا؟ با دلای پاک تون برام دعا کنین قشنگا. من به دعای نی نی سایتی ها ایمان دارم🥺🥺💚 1402/09/17 خدایا بازم نشد که... یه ضربه دیگه هم خوردم راستش حتی نمیدونم این ضربه ها داره منو قوی تر میکنه یا ضعیف تر. خدایا تو رو خدا...‌‌...صبح میشه این شب باز میشه این در من مطمئنم😭 1402/9/30 خدایا میشه یلدای سال بعد با نی نی مون بشینیم سر سفره یلدایی مون؟ خدایا شکرت بابت همه چی. خدایا میدونم منو لایق مادر شدن میبینی و دستمو میگیری❤ 1402/10/3 خدایا بازم شکرت ممنونم که صدامو میشنوی میدونم به زودی به حاجتم میرسم✌🏻1402/10/5 میدونی دائم دارم به تو فکر میکنم به گرفتن دستات به بوسیدنت به این فکر میکنم بیشتر شبیه من میشی یا بابایی؟ اول یاد میگیری مامان بگی یا بابا؟ هر لحظه به تو فک میکنم. هنوز نیومدی تو دلم ولی مامان عاشقته دورت بگردم. بیا و امید بده به زندگی مون. دلت میاد منتظرم بذاری؟ دردت به جونم خونمون تو رو کم داره فقط مامانی. بیا و بشو نور زندگیم🥺⭐ فندق مامان دلم لک زده برای لحظه ای که بیای تو دلم و بشی معجزه زندگیم💫۱۴02/10/1۲ فردا روز مادره فندقم کاش تو بودی تا فردا رو به منم تبریک میگفتن. امسال که نشد ولی قول بده سال بعد دلیل تبریکا بهم بشی قول بده بیای و دنیامو رنگی کنی قول بده شبا به جای غصه ی نداشتنت با صدات صبح بشه....💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بر همراهان و عزیزان🥰

انشاله ک بهترین ها برای همتون باشه و ب ارزوهای قشنگتون برسید و فرزندانی پاک وسالم داشته باشید....

فقط از خدا فرزند سالم و صالح وخوب بخواهید...دختر وپسر بودن مهم نیست....من چندسال  پیش تو این تاپیک تلاش بسیار برای پسردارشدن کردم ولی نشد...الانم عاشق دوتا دخترامم و اصلا هم قصد ندارم بچه دیگه ای بیارم...شایدم دیگه هیچوقت نیارم....انشاله دامنتون سبز بشه و هرچی صلاحه براتون اتفاق بیافته

بچه های تاپیکم خیلی دوستتون دارم😍😍😍😍انشاله ب ارزوهای قشنگتون برسید😘😘😘😘

اومدم یه سربزنم و حال واحوال کنم ...انشاله ک حالتون خوب باشه ...

نقطه هاییکه ازمامان آتنا ب من یادگار ماند.....همیشه نقطه میزاشت ومنم عاشق نقطه هاش....خوش باشید ..مراقب خودتون باشید....خدا نگه دار🥰

2456
اومدم یه سربزنم و حال واحوال کنم ...انشاله ک حالتون خوب باشه ... نقطه هاییکه ازمامان آتنا ب من یادگ ...

سلااام بانو جانم اتفاقا من الان به فکر دومی افتادم شاید باورش سخت باشه . انقد دلم میخواست تاپیک قبلی بود می نشستم میخوندم خاطرات اون روزا حیف پرید. عجیبه من این سری استرسم ده هزار برابره

با کریمان کارها دشوار نیست... 
سلااام بانو جانم اتفاقا من الان به فکر دومی افتادم شاید باورش سخت باشه . انقد دلم میخواست تاپیک قبلی ...

سلام عزیزم....انشاله بسلامتی...بادل خوش...اره منم گاهی میرم اولای تاپیکو میخونم باورت میشه

2714
اين تايپيك و البته تايپيك قبلش سال ٩٦ و ٩٧ بهترين لحظاتمو ساختن هيچ وقت هيچ وقت يادم نميره اون روزها ...

❤❤❤❤

سلام خانمای گل واسه جنسیت پسر کسی میدونه چه اقدامی جز ای وی اف میشه که صددرصد باشه گل دخترشو دارم ای ...

سلام،اول که دست خداست،انشاالله که براتون مقدر بشه

ولی حتما برو پیش متخصص زنان

یسری قرص تقویتی میده وبا سونو که روز تخمک گذاری اقدام داشته باشی

عزیزم مبارکت باشه اختلاف با اولی کمه احتمالاً دردسرت بیشتر باشه خدا حفظشون کنه. به سلامتی و دل ...

سلام عزیزدلم خوبی

ممنونم از تبریکت

ببخش اینقدر با این دوتا وروجک درگیرم که اصلا نرسیدم بیام اینجا

خدا بچه های گل شمارو هم حفظ کنه

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
سلام انالی جون خوبی؟ چه میکنی با بچه داری؟؟منم شرایط تورور دارم

سلام عزیزدلم ممنونم شما خوبید

خیلی سخته ول شیرینه

خدا برای شمارو هم حفظ کنه ان شالله

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿