2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013681 بازدید | 355184 پست
بستگی به سایز کیست داره....سایز های کوچک با قایدگی بعدی خودش از بین میره.....عرق رازیانه یا دم نوش ر ...

مرسی عزیزم نوشته 34در45 میلیمتر باسپتای داخلی به نظرت چطوریه؟ کوچیکه یانه؟ 

مرسی عزیزم نوشته 34در45 میلیمتر باسپتای داخلی به نظرت چطوریه؟ کوچیکه یانه؟ 

عزیزم... تقریبا سایز متوسط حساب میشه.....ممکنه یکی دو ماه طول بکشه تا از بین بره....یعنی سایزش کوچک‌تر بشه تا کاملاً جذب بشه....یا ماه بعد خوب بشه.. پیشنهاد میکنم روزی یه لیوان عرق رازیانه برای بهبودی زودتر بخوری...

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام خانومای گل من تازه این تایپیک رو دیدم . میشه راهنماییم کنید . من چند ماهه تو اقدامم ولی باردار نمیشم دکتر گفته تنبلی تخمدان دآرم قندم بالا بود تیروییدمم لب مرز ک هر دو با دارو و رژیم درست شد ی کوچولو عفونت هم داشتم ک اونم برطرف شد دکتر برای این ماه ک پریود میشم برام قرص لتروزول نوشته کسی بوده مث من باردار بشه؟ 

هر چیز ک در جستن آنی ،آنی
سلام مامان های عزیز منم تو این تاپیک بودم نمیدونم کسی یادشه یانه رژیمم باشکست مواجه شد و دختر دومم ا ...

ای وی اف تععین جنسیت  هم دردسر داره فک میکنیم بریم ای وی اف تمومه دوستای من با ر دوم وسوم  هم منفی شدن  ای وی اف تعیین جنسیت

اطلاعاتتو بده تو خصوصیم وارد میکنم😊

سلام من پریودم 26 روزه هست دکتر گفت از روز 12 سیکل کیت تخمک گذاری بزنم روز 12 و 13 سیکل کیت زدم اولش یک خط بود بعد 5 دقیقه یه حاله کمرنگ افتاد این یعنی تخمک گذاری ندارم؟

2738
سلام عزیزم، خداروشکر باردار شدم، انشالله قسمت همه منتظرا

سلام عزیزم خیلی از شنیدن خبر بارداریت خوشحال شدم.... انشالله که دوران بارداری خوبی رو پشت سر بذاری و نی نی گلت رو صحیح و سلامت بغل بگیری.

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
روشنا دوستی ازت نداشتم.دنبالت گشتم بهت پیام بدم درخواستمو قبول کن بمونه لازم میشه.چیشد پیدا کردی

سلام بانوجام خوبین من سونو رفتم روز۱۳ پریودی فولیکول ۲۰ داشتم  ولی چون کیتم از ۱ز۱۱ پررنگ شده بود ۱۱  صبح وشب و ۱۲ شب اقدام داشتم از سونو که اومدم همون ۱۳ شب و۱۴ شب هم اقدام داشتم  بنظرتون فولی ۲۰ کی ازاد شده  من ۱۵ اقدام نداشتم اگه ۱۵ ازاد شده باشه فاصله اقدام اخرم تا تخمکگذاری ۲۴ ساعت میشه . بنظرشما ودوستان جنسیت نی نی م چی میشه؟

2706