2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6846855 بازدید | 670912 پست
خواهش میکنم عزیزدلم.ببین مگه دیابتت چجوریه ک نمیشه کنترل کرد با دوزبالای انسولین هم کنترل نمیشه؟ اگ ...

مرسی عزیزم معرفی کردی حتما میرم پیششون. من نوسان قندم بالاست، خیلی واکنشم به فاکتور های محیطی بالا مثلا ی گرما سرما، ترافیک بی دلیل قندم رو بالا پایین می‌کنه، ی استرس کم یهو بهم میریزه من رو و چند روز بی دلیل بالا می‌ره و بدنم به انسولین مقاوم میشه ولی حتما میرم پیش ایشون ممنون 😍

اخه خودت گفتی افت بتا.. گفتم یعنی چی افت بتا.. اونم تو این موقع بارداری.و چ نیازه

اشتباه نوشتم عزیزم،  

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه انتقال جنین اخرم برام دعا کنی زندگیم به مو بنده    دعا کن خدا بهم یه نی نی بده 😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایقد امروز فردا کردم تا الان..گفتم وارد ۹ ماه ک شدم میرم میخرم🤭 خیلی زود از راه رفتن خسته میشم.ماه ...

انشالله عزیزم والا من کلا عجولم وای همین زود خریدم بعد اگه میموندم الان واقعا نمی‌تونستم الآنم نمیتونم دو قدم میرم به نفس نفس میفتم اصلا توان ندارم ۵دقیقه بمونم سر پا غش میکنم بخاطر قند بارداریم هست فک میکنم

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه انتقال جنین اخرم برام دعا کنی زندگیم به مو بنده    دعا کن خدا بهم یه نی نی بده 😭
2731
سلام عزیزم مرسی شماخوبید.نه عزیزم خودم پانکچرنشدم.شما چیکارکردین

منم داشتم رکورد پانکچر شدنو میزدم 🤕🤕🤕

نمی‌دونم یادته یا نه ،منم ذخیره ام کمه به خاطر این تخمک درست حسابی نداشتم 

چرا پانکچر نشدی ؟ یادمه دکترت گفته بود چون تا حالا پانکچر نشدی یه بار بشو 

خداوند همه چی رو می‌دونه و همه چی رو درست می‌کنه ،آرامش داشته باش
اره یادمه شما رو انتقال دادید؟یه دونه تخمک داشتم همش

نه هنوز به مرحله انتقال نرسیدم والا 

دکتر گفته لازمه که هیستروسکوپی بشی هنوز نرفتم 

رکسانا جان تو که ضخامتت ۸ 

حالا میگی انتقالت هفته بعد هستش تا اون موقع بازم ضخامت ممکنه بره بالا چرا دکتر پیشنهاد‌ پی آر پی داده 

آخه پی آر پی برای اینه که ضخامتو‌ بالا ببره 

خداوند همه چی رو می‌دونه و همه چی رو درست می‌کنه ،آرامش داشته باش
نه هنوز به مرحله انتقال نرسیدم والا  دکتر گفته لازمه که هیستروسکوپی بشی هنوز نرفتم  رکسا ...

باتخمک خودت انجام دادی چندتا جنین داری؟اره خودمم همینومیگم دکترم گفت چون انتقال چهارمته اگه دوس داری انجام بده ولی خودم فکرشو میکنم میگم واقعانیازنیست

2740