2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6867263 بازدید | 672471 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعد از سه ماه برو پانکچر تا اون موقع هم اثر داروهای انتقال از بدنت میره  قبل از پانکچر دو ماه ...

ممنونم که جواب دادی عزیزم 

پس سه ماه فاصله میفته 

البته من داروی خاصی برا انتقال بهم نداده فقط استرادیول واژینال با شیاف پروژسترون و انوکسا

پس روز ده محسوب میشی اتفاقا این لک دیدنت نشونه خوبیه  امیدوار باش  من که دیروز آزمایش دا ...

مرسی که جواب دادی عزیزم ان شاالله هرچی خیره برات  پیش بیاد منم که دیگه امیدی ندارم جنین فریزم ندارم چند ساله رفتم دکتر اومدم تا تونستم دوتا جنین داشته باشم  ذخیره تخمدونم خیله کمه 

عزیزای دلم کاش بودید با وجود شما چه دنیای قشنگی میشد حیف که دیگه ندارمتون.
ممنون خواهر انتقال بود خودت چکار میکنی تو چه مرحله ای هستی

خیلی ناراحت شدم امیدوارم هر چه زودتر جاش سبز بشه 😔😔😔😔

منم هنوز به مرحله انتقال نرسیدم پروانه جان 

باید هیستروسکوپی هم بشم 

همه چیز خیلی کند پیش میره😔😔😔😔

خداوند همه چی رو می‌دونه و همه چی رو درست می‌کنه ،آرامش داشته باش
ممنونم که جواب دادی عزیزم  پس سه ماه فاصله میفته  البته من داروی خاصی برا انتقال بهم ندا ...

البته اینم هست که محدودیتی نیست یعنی هر وقت خواستید میتونی اقدام دوباره برای پانکچر بکنی یعنی اگه عجله داری میتونی زودتر اقدام کنی 

ولی برای دکتر رفتن زودتر اقدام کن چون بعضی وقتا لازم میشه ال دی یا داروهای دیگه میدن که مصرف کردنش زمان می‌بره دیگه‌ اینطور نباشه که از این ور خودت فاصله بدی از اونورم خوردن داروها وقتتو تلف کنه 

ببین کلا هر چقدرم که بخوای زود پانکچر شی بازم یه دو ماه زمان می‌بره خودش

سلام نیکاد جونم خوبی شما والله یا بارداری با افت بتای دیگه داشتم از لحاظ جسمی و روحی داغون با جیب خا ...

سلام عزیزم،ببخشید علت افت بتای شما مشخص شد؟چون من هم دوبار انتقال داشتم و هر دوبار متاسفانه افت بتا داشتم آزمایشهای مختلفی دادم ولی دلیلی براش مشخص نشد،الان مجدد تو سیکل پانکچرم و استرس تکرار این ماجرا دارم،اگر شما هم آزمایشی انجام دادی ممنون میشم راهنماییم کنی

سلام عزیزم.خوبه ک به همه چی فکرمیکنین ولی خیلی حساس نشین مادری ک بارداربشه الکل نمیخوره. اگ مشکل مال ...

مرسی عزیزم از راهنماییت. حرفتون درسته، آدم وسواس فکری میگیره، صادقانه از نظر مالی تا یک سال آینده نمیتونم، رحم اجاره ای بهم گفتن دویست و پنجاه سیصد هزینه داره 

سلام خانوما حالتون خوبه نمیدونم منو یادتونه یا نه.من 28سالمه و تخمک اهدایی گرفتم 3بارانتقال دادم ک بار اول مثبت و سقط شد دو بار بعدی منفی .پارسال دوباره اهدایی گرفتم و هفته بعد قراره برم براانتقال امروز سونو شدم اندومتر8.2بود.دکتر گفت اگرمیخوای پی ار پی انجام بده .اللن تو دو راهیم ک انجام بدم یانه؟تو انتقال سومم ک سه سال پیش بود هیسترو و پی آر پی هم شدم ک منفی شد.میشه کمکم کنید و راهنماییم کنید

عزیزم قندت با انسولین هم قابل کنترل نیست یعنی؟ اگر بتونی رحم اجاره ای پیدا کنی خیلی بهتره چون دیگه ...

عزیزم من از بچگی انسولین میزنم روزی چند نوبت، قندهام بد نیست.‌ولی خیلی نوسانی و دکتر میگه مدلت، مثلا سر ی گرما سرما، یا هیجان و ناراحتی و خوشحالی، محیط جدید و ... خیلی بهم میریزه و از کنترل خارج میشه، الان به عنوان دیابتی قندم بد نیست ولی ی میانگین سه ماهه ی کوچولو از عددی که دکتر میگه بالاتر که اونم به خاطر نوسان. بخاطر همین انجام نمیده دکتر .... یکم دست و بالم به لحاظ مالی باز بشه شاید برم سراغ اجاره، بهم گفتن دویست و پنجاه سیصد

مرسی عزیزم از راهنماییت. حرفتون درسته، آدم وسواس فکری میگیره، صادقانه از نظر مالی تا یک سال آینده نم ...

خواهش میکنم عزیزدلم.ببین مگه دیابتت چجوریه ک نمیشه کنترل کرد با دوزبالای انسولین هم کنترل نمیشه؟ اگ تهرانی دکتر امیرحسین قانونی دکترغددبسیاردکترحاذقی هستن مطمئن باش بیماریتو کنترل میکنه بارحم خودت باردارمیشی عزیزم. ودرباره هزینه رحم هم واقعاقیمتاسرسام اوره. ی خانمی تومرکزازش پرسیدم چقد گرفته گفت 300 ماهی6تومن.انشالله ک بیماریت کنترل میشه نیازی ب رحم اجاره ای نداری 

سلام خانوما حالتون خوبه نمیدونم منو یادتونه یا نه.من 28سالمه و تخمک اهدایی گرفتم 3بارانتقال دادم ک ب ...

سلام عزیزم انشاءالله بسلامتی انتقال بدی. علت سقط چی بوده عزیزم تو اگ اون مشکل وحل کنی حتمامثبت میشی. یکی ازبچه هابود اینجا بااینکه رحمش خوب بود ولی میخواست سیکل بعدی خراش هم انجام بده میخادهمه تلاششوبکنه توام هرکاری ک تاثیرمیزاره تومثبت شدن انجام بده ولی ب نطرم مشکلالتوحل کن بعدبروانتقال ک نتیجه خوب بگیری هزینه وجونت الکی ازبین نبر

سلام عزیزم انشاءالله بسلامتی انتقال بدی. علت سقط چی بوده عزیزم تو اگ اون مشکل وحل کنی حتمامثبت میشی. ...

هیچ مشکلی نبود رحم عالی سن عالی .خودم میدونم دلیلش چی بود پزشکی نیستاصلا دلیلش حکمت خدابود ک. باچشمای خودم دیدم و متوجه حکمتش شدم ک همیشه هم ممنونشم بابت منفی شدن و سقط

سلام خانوما حالتون خوبه نمیدونم منو یادتونه یا نه.من 28سالمه و تخمک اهدایی گرفتم 3بارانتقال دادم ک ب ...

سلام رکسانا من تو رو یادمه خوبی عزیزم ؟ 

آخرین بار که اومده بودی تاپیک دکتر گفته بود خودت پانکچر شی ،پانکچر شدی ؟ چطوری پیش رفت

2706