2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6844293 بازدید | 670702 پست
خانوناباتوجه به تجربتون اونایی که هم گونال داشتن هم سینال بفرمایین کدومش بهتره ؟

برای من سینال ک زدم اب بود انگار...

دکتر گفت ایرانیشو بهت داده!

گونال بهتر بود ولی النوا خیلی خوب بود...

گونال زدم ۵ تا تخمک ک ۳ تاش جنین شد

النوا زدم ۱۳ تا تخمک ک همش جنین شد

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
دختر خوش قلب ممنونم که منم لایق دونستی  خدا بهترینا رو سر راهت قرار بده  مطمئنم این خیرخ ...

انشالله که زایمان راحتی داشته باشی قشنگ من😍🍓🧿

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه روزی معجعزه بشه اون روزیه که اون ماه حساب پریدی ازدستت در رفته وحتی توفکرت نیست 

الان دیگه مطمئن شدم تاخیر دارم تو پریود 

چون باید دیروز میشدم طبق ماه قبلی نشدم..

غیر اون هیچ علائمی ندارم 😐☹️ 

برعکسه بخدا! اینماه منتظر بودم بیاد برم ادامه ی کارای اهدایی،

تا ۱۰ خرداد هم صبر میکنم حالا..

میگم ممکنه انتی بیوتیک جلوی قائدگی رو بگیره؟

دیشب خواب دیدم بیبی زدم مثبت شده گریه میکنم😅

یعنی بنظرتون گونال بهترازسیناله؟

ببین نمیشه گفت بهتره یا نه 

از این نظر که داروی خارجی هست بهتره چون صد در صد از مواد بهتری درست میشه 

اما این که بدن کی به کدوم دارو واکنش میده مشخص نمیشه 

من خودم چند بار با سینال و هاش ام‌ جی حتی یکدونه تخمک هم نداشتم همه فولیکولام پوچ میشدن ،آخرسر با پرگووریس پانکچر شدم که تخمک داشتم

اما همینجا کاربرایی هم بودن که با همه داروهای خارجی پیش رفتن بی نتیجه بوده ولی آخرسر با همون سینال و هاش ام‌جی باردار شدن 

خداوند همه چی رو می‌دونه و همه چی رو درست می‌کنه ،آرامش داشته باش
2731
برای من سینال ک زدم اب بود انگار... دکتر گفت ایرانیشو بهت داده! گونال بهتر بود ولی النوا خیلی خوب ...

سینال کلا ایرانی دیگه فاطمه جون ،خارجیم‌ داره مگه ؟ 

من فکر میکردم خارجی سینال همون گوناله

خداوند همه چی رو می‌دونه و همه چی رو درست می‌کنه ،آرامش داشته باش
2740