2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6829493 بازدید | 669704 پست
طنین جان اکثرا الان داروهای ناباروری رو بیمه تحت پوشش قرار داده  داروهای خارجی هم الان شرایط ن ...

عه قانونی شده وارداتش نمی‌دونستم ممنون عزیزم 

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
طنین جان اکثرا الان داروهای ناباروری رو بیمه تحت پوشش قرار داده  داروهای خارجی هم الان شرایط ن ...

تو نسخه زده همولایف با همون نسخه میتونم خارجیشو بگیرم ؟ از لحاظ بیمه منظورمه چون انوکسا رو همون لحظه از بیمه کم میکنن تو داروخانه ولی اینو نگفت بیمه قبول میکنه گفت قیمت سیصد و خورده 

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

انشالله که میشه معذرت میخام  خارش دارم احساس میکنم یخورده ترشحم زرد رنگه اذیتم تا روز ازمایشم ن ...

بهارجان خوبی. من تواون یکی تاپیک دیدم میگن ابو سرکه روقاطی کنین خودتونوباهاش بشورین چن روز تورو چن بار ولی بازپرسوجوکن مشکلی نداشته باشه. واینکه آب زیاد بخوری عفونت دفع میشه 

عه قانونی شده وارداتش نمی‌دونستم ممنون عزیزم 

از اون دارویی که تو میگی اطلاع ندارم ،اون دارو تا حالا استفاده نکردم ولی کل داروهای پانکچر که اینجوری شده یعنی قبلا اصلا پیدا نمیشد اگرم میشد تاریخ گذشته و فاسد بود ولی الان همشون موجوده به راحتی پیدا میشه 

خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری، شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن 
2742
تو نسخه زده همولایف با همون نسخه میتونم خارجیشو بگیرم ؟ از لحاظ بیمه منظورمه چون انوکسا رو همون لحظه ...

فکر کنم باید تو سیستم وارد کنه که خارجیه ،تو سیستم هر چی وارد کرده باشم داروخونه همونو میده 

از داروخونه بپرس دیگه ببین چی زدن تو نسخه

خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری، شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن 
خوبی عزیزم فمولایف و چند خریدی دونه ای 

فدات مرسی ۲۱ تومن گرفته بودم الان یه هفته س دنبالشم نیست کلا به خالم سپردم گفت پیدا میکنم اون آشنا زیاد داره

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍁الله اوزین وریبسن اوزون ساخلا بالام سنه امانت🥹😍😍💙سامیارم🩵
سلام خانمای گل صبخیر من روز ۱۰ انتقالم قورمه سبزی بخورم اشکالنداره🤔 چون شنیدم ضرر داره جعفری و... و ...

تو بارداریم میشه خورد هچ چیزی کمش ضرر نداره  سبزیرم انقر سرخ میکنیم که کل خاصیتش میپره 😁به من که گفتن فقط جگرو زعفران اب هویج نخور 

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍁الله اوزین وریبسن اوزون ساخلا بالام سنه امانت🥹😍😍💙سامیارم🩵

˼ بِسۡـم‌ِرَب‌ِالْحُ‌ـسِی‍ـنۡ...˹♥️

چله_زیارت_عاشورا#  

برای حاجتروایی دوستان لطفاً طلاوت کنید :

《 ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ 》 ️ 

سلام عشقای من باز هم خدا توفیق داد چله برگزار کنیم ، انشالله امام حسین خودش واسطه بشه و همگی حاجتروا بشیم

خدا از مهتاب جون راضی باشه که بانی‌ این چله شدن🍓♥️

انشالله حاجتروایی شون

( منو مهتاب جون تا ۴۰ روز زیارت رو میخونیم ، ولی من لیست رو میزارم )

روز۲۴#  

در پناه حق ✨ 🌱 🤍 

۱- nesa66📿

۲- alaae📿

۳- الا11543📿

۴- س۱۳۶۷📿

۵- مامانو_سوفی📿

۶- haniiijoooon📿

۷- خدایاتومیدانی📿

۸- سحربانوو68📿

۹- bahar2063📿

۱۰- نیاز۶۹۷۳📿

۱۱- پروانه۲۱📿

۱۲- سارایییی📿

۱۳- ماهییا📿

۱۴- ssseffat📿

۱۵- داداشممم📿

۱۶- favali📿

۱۷- یامنان📿

۱۸- _بهاره_📿

۱۹- houra1400📿

۲۰- آناشید۹۹📿

۲۱- آیدا۱۲۸ 📿

۲۲- نهال۶۴۶۷ 📿

۲۳- نگار۸۰📿

۲۴- nooshabehjoon📿

۲۵- نهالیم📿

۲۶- رادیس۱۲📿

۲۷- گندمک۱۱📿

۲۸- shiva_ab📿

۲۹- rose710📿

۳۰- zhiyan74📿

۳۱- ارکیدهابی📿

۳۲- طوطططیا📿

۳۳- atrin_arsen_atrina📿

۳۴- joooodi📿

۳۵- Poweroflove📿

۳۶- queen21722📿

۳۷- اهسته📿

۳۸- marshmaloo📿

۳۹- طنین1133📿

۴۰- avaaajon📿

۴۱- آلادیا📿

42- پونهoo📿

43- ماهورجان📿

۴۴- panizpaliz📿

45- محبوبه بدون کاربری📿

۴۶- عبدالواحد📿

۴۷- @هیوا666    

48- @شطرنجی      شک دارم درست تک کردم یانه 🥺♥️

49- mehremah

۵۰- هدیه99

51- پروانه22

52- ابجی نیاز جون

۵۳- مهتاب444

۵۴- pariiiii73

55- زلیخاه۱۴۰۲

56- نیکاد

57- Sarvesahi

58- zohrehjafari

59- گیسوگلابتونم

60- Bahar2200

61- زین

62- ریحانه57

63- asemaneabii

64- saeideh61

65- raaaaaz

66- آرام۰۰۰

67- سهیلا_جون

68- ۲aftab

69- قاصدک_بیخبر

70- بانودریا

71- leila193

72- فطررس

73- tamana366

74- رستاوراستین

75- sarayyyyyy

76- 88helli

77- asrin1372

78- baharrr7878

79- ترگل_رض

80- نسل

81- زینتیار

۸۲- سپیدارجوجو

83- 5golnarges

84- فردایی_روشن

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»

✨خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱 ️

🤲🏻🌱•|اَللّٰهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَجــے|•🌱🤲🏻

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
2738
مامان سوفی شما گفتین ،خارج از کشور روز ده انتقال میرن آزمایش ؟؟ روز ده قطعی جواب رو تو آزمایش نشون د ...

بله عزیزم روز ۱۰ دیگه قطعا معلومه نتیجه

من زمان بارداریم چون روز ۱۰ میشد یکشنبه مجبور شدم روز ۱۱ آزمایش دادم، بتا هم ماشالله ۴۵۰ بود گفتم حتما دوقلوئه ولی یکی بود 😄

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
بله عزیزم روز ۱۰ دیگه قطعا معلومه نتیجه من زمان بارداریم چون روز ۱۰ میشد یکشنبه مجبور شدم روز ۱۱ آز ...

ممنون عزیزم ،واسه جنین ۳ روزه هم همین روز ده اوکیه؟؟

منم میخوام روز ده آز بدم 

خیره انشاالله عزیزم. دکترت کی بود؟میخوای با کی ادامه بدی؟

دکتر رستمي شیراز

نمیدونم کدوم دکتر برم،اگر کسی دکتر خوب شیراز سراغ داره لطف بکنه بهم معرفی بکنه  

😍لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 😍
2706