2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851808 بازدید | 671348 پست
کاش واسه منم جوربشه انتقال بدن ی روزه دو روزه مهم نیست    

انشالله که میشه معذرت میخام  خارش دارم احساس میکنم یخورده ترشحم زرد رنگه اذیتم تا روز ازمایشم نمیتونم دکتر برم بنظرتون چیکار کنم🥲

رویایی که کاشتی،عشق میخواهد،مراقبت میخواهد،ازهمه مهمتر،صبرمیخواهد...🌱
2731

بچه‌ها من رفتم دکتر گفت همون پلوتون خارجی بزن همولایف اگه گیر نمیاد ،گقتم از داروهای  خارجی میترسم شرایط ارسالشون خوب نیست یکی از بچه ها همینجا گفته بود اینو تو ذهنم مونده  همون دوفاستون برام بنویس گفت از یه ماهی به بعد دوفاستون وشیاف دیگه ضرر داره  من تو سایتا دیدم تا آخر شیاف میزنن و دوفاست  گفت پلوتون خارجی ۲۵۰ بگیر هفته ای یکی پونصدشو ده روز یکی بزن  حساب کردم میشه ماهی دو تومن  این چجوریع بیمه تامین اجتماعی نداره ؟

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
هفته ی چندمین منم دوفامد داشتم قطع کرد شیافم روزی سه تا بود یکی کرده الان هر عفته هم امپول فمولایف ه ...

خوبی عزیزم فمولایف و چند خریدی دونه ای 

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
بچه‌ها من رفتم دکتر گفت همون پلوتون خارجی بزن همولایف اگه گیر نمیاد ،گقتم از داروهای  خارجی میت ...

طنین جان اکثرا الان داروهای ناباروری رو بیمه تحت پوشش قرار داده 

داروهای خارجی هم الان شرایط نگهداریش رعایت میشه ،نگران نباش استفاده کن ،مثل قبلنا نیست اون موقع قاچاقی وارد میشد شرایط نگهداری هم رعایت نمیشد الان دیگه قانونی وارد میکنن

خداوند همه چی رو می‌دونه و همه چی رو درست می‌کنه ،آرامش داشته باش
تا بوده همین بوده عزیزم. نمیشه برخلاف جریان طبیعت زندگی کرد. من خودم بیشتر از ۵ سال جلوگیری کردم. و ...

حرف هات درسته اما برای کسی که مطمعنه میتونه با همه ی مشکلات بچه ها و یه شوهر بی چشم ورو کنار بیاد نه برای منی که فکر میکردم با اومدن بچه ها مشکلاتم حل میشه و الان میگم چرا باید بخاطر بچه هان شوهرم هم تحمل کنم 

انگار هر سه باهم دست به یکی کردن منو از زندگی سیر کنن 

خداوندا مرا به حال خود رها مكن

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨

سلام خانمای گل صبخیر من روز ۱۰ انتقالم قورمه سبزی بخورم اشکالنداره🤔 چون شنیدم ضرر داره جعفری و... ولی دلم میخواد🥲

سلام خانمای گل صبخیر من روز ۱۰ انتقالم قورمه سبزی بخورم اشکالنداره🤔 چون شنیدم ضرر داره جعفری و... و ...

بخور عزیزم هیچ ایرادی نداره.

فقط سبزیجات و ادویه و حتی زعفرون به شکل دمنوش و جوشونده مصرفشون  ممنوعه. 

بخور عزیزم هیچ ایرادی نداره. فقط سبزیجات و ادویه و حتی زعفرون به شکل دمنوش و جوشونده مصرفشون  ...

ممنون گلم😘😘😘

2706