2737
2734
عنوان

استفاده پماد الفا در داخل واژن 😑😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 14227 بازدید | 26 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا طبیعی بود ی شلوار تنگ میپوشم یا ی ذره فعالیت دارم دردش شروع میشه

من همیشه میگم ادم تا شوهر داره با واژنش كار داره

همو شكمت بخیه بخوره بهتره ً

دیگه یكی نمیاد باز و بستش كنه:| 

چقد بدتر از من بد زخمییییی:(( 

فتنه ها در سر دین و وطن است*این دو لفظ است كه اصل فِتَن است*صحبتِ دین و وطن یعنی چه؟*دینِ تو،موطن من یعنی چه؟*همه عالم همه كس را وطن است* همه جا موطنِ هر مرد و زن است
2742
اتفاقا بتادین خشک میکنه،شامپو بچه عالیه،منم خودم این مشکل رو داشتم با شامپو بچه واژنم از خشکی در میو ...

منم خشكم،بزنم یعنی؟

روغن زیتون میزنم اما میترسم عفونت بیاره

نمیاره!

فتنه ها در سر دین و وطن است*این دو لفظ است كه اصل فِتَن است*صحبتِ دین و وطن یعنی چه؟*دینِ تو،موطن من یعنی چه؟*همه عالم همه كس را وطن است* همه جا موطنِ هر مرد و زن است
اتفاقا بتادین خشک میکنه،شامپو بچه عالیه،منم خودم این مشکل رو داشتم با شامپو بچه واژنم از خشکی در میو ...

الان من ۶ ماه گذشته احتمال خون ریزی یا دوباره باز شدنش هست؟؟؟ الان من ک احساس درد میکنم ینی بخیم چیکار شده ک درد میکنه باز شده؟؟؟؟ چ دارویی خوبه برا اینجور وقتا؟؟؟؟

من همیشه میگم ادم تا شوهر داره با واژنش كار داره همو شكمت بخیه بخوره بهتره ً دیگه یكی نمیاد ب ...

سزارین هم عوارض خودشو داره،طبیعی از هر لحاظ بهتره بالاخره بخیه ست دیگه نمیشه که عوارض نداشته باشه،حالا چه اینجا چه اونجا

2740
الان من ۶ ماه گذشته احتمال خون ریزی یا دوباره باز شدنش هست؟؟؟ الان من ک احساس درد میکنم ینی بخیم چیک ...

باز که نمیشه، اما کمی دریده میشه یا اذیت میشه،یه دکتر برو جای بخیه تو معاینه کنه،چیزی نیست نترس.

منم خشكم،بزنم یعنی؟ روغن زیتون میزنم اما میترسم عفونت بیاره نمیاره!

موقع نزدیکی شامپو نزنیا!منظورم اینه که هر وقت دیدی واژنت خشکه تو توالت با شامپو شستشو بده،موقع نزدیکی با همون روغن زیتون کمی چربش کن.

موقع نزدیکی شامپو نزنیا!منظورم اینه که هر وقت دیدی واژنت خشکه تو توالت با شامپو شستشو بده،موقع نزدیک ...

خخخخخخخخخ،فك كن 

كف و حباب بزنه بیرون 

متوجه شدم گلم