2733
2734
خب بنده خدا چیکار کنه کاره دیگ .منبع درآمدش هس.. بیاد کنارت بشینه که آب و نون نمیشه براش.

دلم میخواد برای منم وقت بذاره تنهاکه بیرون نمیتونم برم کلاسم حق ندارم برم باشگاهم حق ندارم برم همشم میگه بروخونمون اگ تنهایی 

وقتیم بهش میگم دلم گرفته بیا بریم بیرون میگه سرم شلوغه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نانوایی داشت اوایل بهش میگم برگرد توهمون کارمیگه نه

شاید از نظر اجتماعی این کار رو مناسب تر میبینه , باهاش حرف بزن که اجازه بده بری باشگاه و کلاس , بگو که خیلی بهت سخت میگذره بشینی تو خونه , در و دیوار رو نکاه کنی

تیکر کاهش وزن تا شب یلدا 😍😍😍💪💪💪     گروه آبی : وزن شروع 75 , وزن فعلی 65 , وزن هدف 50
2731

خيلي هم خوبه اهل كاره و تلاشگره خداروشكر كن!!!دوست داشتي يم شوه. معتاد داشتي كه تنبل بود و اهل رفيق بازي و دست بزن داشت؟

شما سعي كن برنامه زندگيتو با برنامه شوه ت مچ كني و خودتو سرگرم كن و كلاس برو!!

به پرو پاش نپيچ تا كار كنه وقتي وضع بهتر بشه خوب فراغتش هم بيشتر ميشه!

كي بدش مياد بيشتر بياد خونه و استراحت كنه؟

تازه بايد قدردان هم باشي

فقط تو....تو بهترین اتفاق زندگیم بودی ،هستی و خواهی بود.
دلم میخواد برای منم وقت بذاره تنهاکه بیرون نمیتونم برم کلاسم حق ندارم برم باشگاهم حق ندارم برم همشم ...

نمیدونم والا چون شغلشون هم طوریه همیشه باید مغازه باشن .وگرنه مشتری از دس میدن اما شما هم حق داری..برنامه ریزی کنید که حداقل از یه ساعتی تا دو ساعت یک ساعت پیشتون باشن بعد برن دنبال کاذشون

خدایا شکرت 🙏🙏🙏
2740
خیلی بهش گفتم عزیزم قبول نمیکنه میگه نه که نه

آخی , حق داری عزیزم , کاش قبول میکرد , نمیتونی با کارهای هنری خودت رو مشغول کنی تو خونه ? از اینترنت کمک بگیر

تیکر کاهش وزن تا شب یلدا 😍😍😍💪💪💪     گروه آبی : وزن شروع 75 , وزن فعلی 65 , وزن هدف 50
چه کاری مثلا؟

مثل بافتنی , قلاب بافی , گل چینی , همین امروز یه خانمه تو نی نی سایت , جام هفت سینش رو با خمیرگل چینی تزئین کرده بود و خشکل هم بود , اینجوری هم مشغول میشی , هم سر ذوق میای