2733
2734
عنوان

💙تاپیک آرزوها💙بیا از آرزوهات بگو

| مشاهده متن کامل بحث + 15304 بازدید | 885 پست

خداجون اول از همه میخام هرکی هرچی خیرشه زودتر بهش عطا کن آمین

بعد همسرم و خونوادم رو در پناه خودت حفظ کن لطفا

و اینکه سال ۹۷ لطفا لطفا خونواده های دونفره ک خیلی ساله منتظر بچشون هستن مثل من و همسرم رو سه یا چند نفره کن 👪

خدایا حاجتهای دلمون رو روا کن یکم زودتر لطفا🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلامتی روح و جسم. آرامش قلبی. عاقبت بخیری. وفاداری تو زندگی مشترک. با آبرو زندگی کردن. نداشتنه مشکل مالی .برای همه و خودم .  واینکه امسال کلی خبرای خوب و اتفاقای خوب برام بیفته  هم کنکور دکترا قبول شم هم چیزی که منتظرشم وقتش برسه 🙏❤

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2731

واسه مثبت شدن ازمایش منم دعا کنید اخه امروز موعدمه انشالله فردا میرم ازمایش 😞😞😞😞

شماروبخدا دعا کنید واسم موقع سال تحویل با برگه مثبت واستون تاپیک بزنم 😞😞😞😞سه ساله منتظرم

سلام اجی هااا میشه واسم دعااا کنین من به عشقم برسم شما رو به همین شب های عزیز قسم میدم واسم دعااا کن ...

عزیزم توازدواج اصرار نکن که حتمن شخص خاصی باشه همیشه از خدا بخواه اون ادمی رو سر رات بزاره که باهاش خوشبخت بشی۰ اگه خونواده ات مخالفن حتمن دلیلی داره بزار سنت بالاتر بره خودت متوجه منظورم میشی ۰ اوقات خودتو و خونواده تو تلخ نکن۰ از من به تو نصیحت هیچ پسری ارزششو نداره که تو روی خونواده ات واستی و کتک بخوری۰ اگه قسمت هم باشید بهم میرسید اگرم نشد ایشالا خدا بهترشو قسمتت کنه

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
2738
سلام اجی هااا میشه واسم دعااا کنین من به عشقم برسم شما رو به همین شب های عزیز قسم میدم واسم دعااا کن ...

انشالله ک میرسی هرروز برات دعا میکنم که بهش برسی

هرکسی به هرچیزی زیاد فکر کنه،قطعا ی روزی بهش میرسه  

اول آرزو میکنم پدر و مادرم همیشه سلامت باشن،دوم آرزو میکنم خدا همه رو به خواسته دلشون برسه، سوم آرزو میکنم منم بتونم به آرزوی قلبیم برسم خدا خودش میدونه تو دلم چیه امیدوارم صلاح بدونه و من رو به ارزوم برسونه

2706