2737
2734
عنوان

كسايي كه با دارو در حال اقدامن بيان لدفن

| مشاهده متن کامل بحث + 314 بازدید | 26 پست

سلام منم ٨ دي پريم بود روز دوم رفتم دكتر يه قرص داد تا ٩ پريود بعد رفتم آمپول داد ٢ تا .  ٢ شب پشت هم.بعد سونو دادم دوتا فولي بود آمپول زد تا آزاد بشن. الانم منتظريم ببينيم چي شده. اولين بار بود آمپول و دارو مصرف كردم. دلم يه جوريه ، نميدونم. خدا كنه بشه😔😔😔🙏🏻🙏🏻🙏🏻

من لتروزول و امپول hcg زدم که همون ماه اول باردار شدم

خوش به حالت 

ايشالا به شادي و سلامتي ني ني خوشگلت بدنيا مياد❤️

من كلومفين و لتروزول خوردم ولي امپول بهم نداد☹️

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام منم ٨ دي پريم بود روز دوم رفتم دكتر يه قرص داد تا ٩ پريود بعد رفتم آمپول داد ٢ تا .  ٢ شب& ...

ايشالا ميشه

خيليا با امپول همون ماه اول نتيجه گرفتن👍🏻

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺
خوش به حالت  ايشالا به شادي و سلامتي ني ني خوشگلت بدنيا مياد❤️ من كلومفين و لتروزول خوردم ولي ...

فدات بشم عزیزم 

ایشالا به زودی دامن تو هم سبز میشه و یه نی نی خوشگل میاد تو دلت😍😍😍

دقیقا زمانی که انتظارشو نداری میاد و خوشحالت میکنه ،میاد و زندگی رو شیرین تر میکنه ،شیرینی به اندازه عطر تنش ،به اندازه تمام دنیا.دوست دارم تو دنیایی نفس بکشم که از عطر تن تو پر شده،یه نفس عمیییییییق پر از پاکی و آرامش
2728
فدات بشم عزیزم  ایشالا به زودی دامن تو هم سبز میشه و یه نی نی خوشگل میاد تو دلت😍😍😍

مرسي عزيزم❤️❤️❤️

لك بيني و اينا داشتي؟ قبل از اينكه بفهمي بارداري

مرسي عزيزم❤️❤️❤️ لك بيني و اينا داشتي؟ قبل از اينكه بفهمي بارداري

من دقیقا روز موعدم خونریزی داشتم که فک کردم پری شدم و پد گذاشتم 

فرداش قطع شد و تبدیل به لکه بینی شد تا یه هفته 

چون سابقه همچین چیزی رو نداشتم شک کردم بی بی گذاشتم دیدم مثبته بعد از دادم دیدم بتامم خیلی بالاست مطمعن شدم باردارم و رفتم دکتر

قبل موعد لکه بینی نداشتم 

دقیقا زمانی که انتظارشو نداری میاد و خوشحالت میکنه ،میاد و زندگی رو شیرین تر میکنه ،شیرینی به اندازه عطر تنش ،به اندازه تمام دنیا.دوست دارم تو دنیایی نفس بکشم که از عطر تن تو پر شده،یه نفس عمیییییییق پر از پاکی و آرامش
من دقیقا روز موعدم خونریزی داشتم که فک کردم پری شدم و پد گذاشتم  فرداش قطع شد و تبدیل به لکه ب ...

عزيزم چه جالب👍🏻

من اندازه به دايره با قطر ٢ سانتي لك ديدم🤦🏼‍♀️ نميدونم اصلا چي بود

باد كردم يكم كه اونم احتمالا داروهامه☹️

عزيزم چه جالب👍🏻 من اندازه به دايره با قطر ٢ سانتي لك ديدم🤦🏼‍♀️ نميدونم اصلا چي بود باد كردم يك ...

ایشالا که لک لانه گزینی باشه عزیییزم❤❤❤

2738
منم دوماه قرص خوردم نگرفت ولی این ماه ب اصرار خودم آمپول داد دیگه

سلام عزيزم مباركت باشه😍😍😍 دوتا فولي داشتي دو قلو باردار شدي؟؟؟

سلام فدات مرسی.نه یه دونه فولی داشتم .خداروشکر گرفت شما چی؟

بسلامتي عزيزم

نه من فولي داشتم امپولم زدم حدسم اينه كه همسرم بايد از بده