2733
2734

سلام دوستان، من يكساله در حال اقدامم، اينماه كلومفين و يه داروي ديگه خوردم و اقدام كردم ولي هيچ حسي ندارم. فك نكنم باردار باشم! 

كسي تحربه اي داره؟

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺

منم این ماه دارو مصرف کردم خیلی وقت بود دیگه دنبال دوا و دکتر نرفته بودم .روز سوم پریودی رفتم دکتر که بهم قرص کلومیفن و تاموکسیفن و امگا3 و زینک و فولیک اسید و آمپول اچ ام جی داد

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔

روز 12 پری رفتم واسه سایز فولی که چندتا فولی سایز 20‌داشتم و دکترم‌راضی بود همون شب دوتت اچ سی جی زدم و از فرداش رفتم اقدام امروزم روز 19 پری بودم

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روز 12 پری رفتم واسه سایز فولی که چندتا فولی سایز 20‌داشتم و دکترم‌راضی بود همون شب دوتت اچ سی جی زد ...

ايشالا كه باردار شي عزيزم ❤️❤️❤️

من دكترم امپول نداد همش نگرانم ميگم نكنه تخمك رو ازاد نكرده باشم😔😔

درد زير شكم و اينا هم داشتي اين ماه؟ 

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺
2728
منم این ماه آهن و ویتامین ای و لتروزول خوردم شنبه روز ۱۴ پری باید سونو بدم اگه سایز فولی خوب باشه آ ...

من با لتروزول خواهرم باردار شد

ولي اون امپول نزد

ايشالا شمام بار دار ميشي❤️❤️

منم ناراحتم كه چرا بمن امپول نداد🤦🏼‍♀️

2738
منم دوماه قرص خوردم نگرفت ولی این ماه ب اصرار خودم آمپول داد دیگه

ااا نكنه مال منم نشه😰😰

خواهرتون بعد چند ماه باردارشد؟؟؟

٧ ماه

اون اصلا فوليكول نداشت 

پريودهاشم هر ٧،٨ ماه يبار بود

خيلي وقتها هم با دارو پريود ميشد

دقيق نميدونم چه داروهايي خورده بود

ولي ماه اخري لتروزول خورده بود

ایشالا ک میشه بدن با بدت فرق داره

ايشالا❤️❤️

هم برا شما هم برا ما 😍😍

من لتروزول و امپول hcg زدم که همون ماه اول باردار شدم

دقیقا زمانی که انتظارشو نداری میاد و خوشحالت میکنه ،میاد و زندگی رو شیرین تر میکنه ،شیرینی به اندازه عطر تنش ،به اندازه تمام دنیا.دوست دارم تو دنیایی نفس بکشم که از عطر تن تو پر شده،یه نفس عمیییییییق پر از پاکی و آرامش
2706