2737
2739
عنوان

سلام میشه ببینین این بی بی چک خرابه یا مثبت?

| مشاهده متن کامل بحث + 612 بازدید | 56 پست
ان شاللللللله مثبته  فردا صبح منتظر خبر خوب هستیما

مرسی عزیزم چشم

زن اگر بشکند؛ شاید بماند، شاید کنارت بخوابد، غذایت را گرم کند، کودکانت را بزرگ کند، اما؛؛؛؛؛؛                              دوستت نخواهد داشت.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااااایییی توروخدا فرداخبربدی ها منتظرخبرت هستیم 

باشه فقط اگه مثبت باشه شوهرم چی?? نکنه همینطوری بمونه??

زن اگر بشکند؛ شاید بماند، شاید کنارت بخوابد، غذایت را گرم کند، کودکانت را بزرگ کند، اما؛؛؛؛؛؛                              دوستت نخواهد داشت.....
2731
نه گلم شاید اشتباه میکنی 

نه گف چه خوشحالم اومده به من مژده میده بعد رف حموم درم کوبید شامم نخورد خوابید فقط داشت میخوابید گفتم من اینکار تنها نکردم گف ذهنم خسته اس باشه برا فردا

شاید ذوق زده شده ولی نتونسته بروز بده عزیزم 

نمیدونم عزیزم ممنون دلگرمی میدی 

2738
نه گف چه خوشحالم اومده به من مژده میده بعد رف حموم درم کوبید شامم نخورد خوابید فقط داشت میخوابید گفت ...

ای بابا 

ولش کن دیگه نزدیکه سه ساله خوب کردی ان شالله مثبت باشه 

شوهرتم کم کم عاشقش میشه 

لابد خسته بوده یچیزی گفته

ای بابا  ولش کن دیگه نزدیکه سه ساله خوب کردی ان شالله مثبت باشه  شوهرتم کم کم عاشقش میشه ...

ممنون عزیزم اگه مثبت بود فردا تاپیک میزنم میگم

فداتشم خانومی من ازتوبیشتر ذوق زده شدم انشالا که نی نی داری عزیزم 

😍😍😍😍😍

ممنونم گلم