2733
2739
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1679046 بازدید | 89727 پست
اونجا هم حتما خدا یکی رو گذاشته   جوینده یابنده ست…  اینایی که من توی دو سه پست خلاصه ک ...

سلام عزیزم ، خداروشکر که تونستید دکتر خوبی پیدا کنید 

من بچه دومم سقط شد اونم دکتر تشخیص هماتوم رو با دستگاه سونو خودش نداده بود و بهم استراحت نداد ، الان نمیدونم پیش کدوم دکتر برم

سر دخترم میرفتم پیش دکتر شرفالدین واقعا تشخصی شون دقیق و درست بود و احتمال سقط داشتم که دوتا شیاف تجویز کردن و گفتن استراحت کنم 

ولی میخواستم دولتی زایمان کنم رفتم پیش بکی دیگه که کارشو دوست نداشتم و پیش شون نرفتم چون به بهونه لینکه میان رسول اکرم منو کشوندن مطب بعد چند جلسه گفتن رسول اکرم نه و بیا فلان بیمارستان  و منم دیگه پیش شون نرفتم 

ماماخصوصی گرفتم  اخرش تو قائم زایمان کردم و دکتر مهساخصوصی عمل سزارین رو انجام دادم کارشون خوب بود

سر دومی پیش دکتر دیگه رفتم که تعریف شونو شنیده بودم منتها راضی نبودم

الان با توجه به سقطی که داشتم برم پیش دکتر شرف الدین یا مهرافزا؟ 

میخواستم اگه بشه برم پیش دکترای بیمارستان رسول اکرم تحت نظر باشم که بتونم اونجا زایمان کنم منتها میترسم ازمایش و... دقیق نباشه  و دکتر کارش خوب نباشه 

شما کدوم دکتر رو معرفی میکنید مثلا دکتر زبردست یا دکتر سلیمی؟

و با توجه به سقطم به نظرتون به هزینه ها فک نکنم و از اول تحت نظر یه دکتر خوب باشم و به دولتی فک نکنم؟

دوست دارم اگه بشه با دکترم مشورت کنم با توجه به شرایطم اگه میشه و میتونم بهم دارو بده سه قلو باردار بشم ، نظرتون چیه ؟ کدوم دکتر برا موارد پرخطر بهترن؟ 

دکتر حاج هادی برا بارداری های پرخطر خوبن؟ 

سلام عزیزم یه حبه سیر رو پوست بگیر و یه لایه نازک ازش بردار که بوش دربیاد. بعد بذار داخل گاز استریل ...

ممنون رستاجان،

منظورت این بود با این تست متوجه نشدی لوله هات بازه وبا پماد کلوتریمازول متوجه میشدی؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین... همسر وقتی پایه نباشه، فایده نداره😁 سعی کن همسرتو راضی کنی واسه اطمینانم ایام تخمک گذاری س ...

چیکار کنم رستاجان مجبورم به این روش اقدام کنم 

من خداروشکر سه تا بچه دارم،یه دختر و دوتا پسردلم دختر میخواد اگه خدا صلاح بدونه..

می‌خوام همین کار و بکنم ،این ماه برم سونو بدم ببینم وضعیتم چطوره؟؟

رستاجان یه سوال 

چیزی در مورد پولیب رحم میدونی؟ چه مشکلی ایجاد میکنه؟ نشونه ای داره یانه؟؟؟

لازم هست کورتاژ بشه یا نه؟؟

سلام عزیزم ، خداروشکر که تونستید دکتر خوبی پیدا کنید  من بچه دومم سقط شد اونم دکتر تشخیص هم ...

سلام عزیزم

من شرف الدین رو خیلی نمیشناسم، مهرافزا خوبه ولی خیلی خیلی سرشون شلوغه! تخصصشون نازاییه ...

دکتر حاجی هادی خیلی مومن هستن و برای مریض وقت میذارن ولی نمیدونم برای بارداری پرخطر چطور هستن!

دکتر سلیمی یکی از اقوام برای ویبک پیششون رفت ولی اواخر بارداریش منصرف شد و سزارین کرد

در صورت کلی اگر مشکل خاصی ندارید همین دکترها کارتون رو راه میندازن... 

توی بیمارستان دولتی هم خب طبیعتا رسیدگی شاید کمتر باشه اینجور که ما شنیدیم و شاید بدلیل شلوغی زیاد

2742
دقیقا... یه چیز عجیب غریبی بود اصلا... خودم تا یه هفته بعد از زایمان گریه میکردم از شدت شوق و عدم با ...

منم روزهای شهادت رو واسه زایمان بیشتر دوس دارم تا ولادت

وقت شهادت، به خاطر غم...، روح خیلی لطیف تره

وجودش لبریز از عشق به امیرالمومنین(ع)🥰🌹

الحمدلله❤

طب سنتی یا اسلامی تو دوران بارداری راه درمان داره برای مقاومت شریانی یا فقط با آسپرین و آنوکسا کنترل ...

دوستم حدود ۱ سال قبل بارداری تحت نظر طب اسلامی بود. تجویزات طب اسلامی رو میگرفت. تحت نظر طب اسلامی خونش رقیق شده بود و بارداریشم به سلامت گذشت

در صورتی که بارداری قبل مشکل داشت و انوکسا میگرفت

ممنون رستاجان، منظورت این بود با این تست متوجه نشدی لوله هات بازه وبا پماد کلوتریمازول متوجه میشدی؟ ...

بله عزیز. این روش حکمای قدیم طب سنتی واسه سنجش باز بودن لوله هاست. حکمایی مثل بوعلی و...

واسه من طعم سیر به دهنم نمی رسید. شاید به خاطر این بود که جرأت نمیکردم خیلی بالا ببرم

ولی پماد کلوتریمازول رو یه اپلیکاتور پر به صورت عمیق تزریق میکردم بزاقم کامل طعم پماد میگرفت

سیر استفاده کردی عمیق بذار. ولی بندش از بیرون آویزون باشه که بتونی بیرون بکشی

2738
چیکار کنم رستاجان مجبورم به این روش اقدام کنم  من خداروشکر سه تا بچه دارم،یه دختر و دوتا پسردل ...

خداروشکر.. فک کردم ۲ تا داری

ان شاءالله خدا چهارمی رو هم بهت ببخشه...🥰

واسه دختر، سبزی کاسنی بخور اما به همسرت نده. مصرف نمک رو خیلی کم کن. ارده، بادوم زمینی، لبنیات و منابع کلسیم، در سطح نرمال قرص کلسیم، ویتامین دی و منیزیم بخور

دمنوش رازیانه... غیر ایام پریود

موز و زعفرون،فلفل سیاه ممنوع

اگه پولیپ داری اصلا نگران نباش. اینجا خصوصی بهم پیام بده. شماره چن نفرو بهت میدم. تحت نظرشون پولیپت کامل دفع میشه

حتی کیست های مقاوم به درمان، فیبروم و...  

همه شون با طب اسلامی و سنتی دفع میشن

دخترم ۳ ماهشه حدودا ی ماهی هست درگیرشم.صورتش جوش میزنه بدنش خشکه سرشم از بس ک شوره داره تبدیل ب کویر ...

دختر منم سرش شوره داشت، تو حمام آروم با شونه مخصوص نوزاد بعد از شامپو زدن ، چندبار شونه میزدم، الحمدلله بعد از یه مدت بر طرف شد

سلام اون لیست خیلی درست نیست. مثلا دکتر خوشه مهر اصلا ویبک نمیکنه و به شدت مخالفه. بین دکترا توی ت ...

اینجوری ک بده،،کاش ی دکتر باانصاف پیداکنم..کسی بوده پیش دکتر مقاره عابد سوال کنه ک انجام میده یان؟