2752
2734
عنوان

جهیزیه صدف بیوتی رو دیدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 24646 بازدید | 69 پست
شاید چون اونجا زندگی میکنه.من ازینکه دیگران کوچکترین چیززندگیم بدونن احساس ناامنی بهم دست میده.

نه ربطی نداره اگه دقت کنی ایرانیا خیلی بیشتر تو اینستا فعالن تا خارجیا منظورم در زمینه جزییات زندگیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظر من که قرار نیس همه مثه ما باشن با نمایش زندگیشون احساس نا امنی بهشون دست بده شاید برعکس روحیاتشون جوریه که اگه انقد فعال مجازی نباشن احساس نا امنی بکنن!!! فقط انقد ایراد نگیرین این دختره صدف چرا اینطوریه خب اینطوریه دیگه مگه چشه به کسی اسیب میزنه؟؟؟ بداموزی داشته؟ نه 

پس تا وقتی کسی به دیگران ضرری نرسونده بپذیریمش ..نگیم سلیقه اش فلانه خاله زنکه بیکاره 

نه اتفاقا یبار تو لایو قستمی از زندگیش رو گفت پرستاره..پولدار هم نیس اما همیشه دوس داشته تو زمینه ارایش یه دستی داشته باشه کلی هم فیلم اموزشی میذاره ...به نظرم خیلی خانوم زرنگیه تونسته برای خودش با تبلیغ درامد زایی کنه و هزینه های زندگیشو عروسیشو به شدت کاهش بده! این فوق العاده اس یه زنی که هم تو اجتماع خودش فعاله هم مجازی شخصیت تاثیرگذاری داره ! 

یکم تلخیمون رو کم کنیم بد نیس ! انقد تلخ نظر ندیم ! مهربون باشیم و ادمها رو با همین ویژگی های شخصیتی و روحیاتشون بپذیریم ! 

کمی تفکر،کمی صبر،کمی عشق !
2731
شاید چون اونجا زندگی میکنه.من ازینکه دیگران کوچکترین چیززندگیم بدونن احساس ناامنی بهم دست میده.

اتفاقا تو خیلی از کشورها (من خودم اروپام+ خانواده ام- دو تا خواهرام کانادا) مردم از شِر کردن موارد خصوصیشون پرهیز می کنن. به خصوص که اچ-آر ها اینجا موقع استخدام تو زندگی مدیایی مردم سرک می کشند که روانشناسیشون کنن. 

بیشترین تمجید رو دشمنانم از من کردند، همون هایی که تو هر جمله شون نشون دادند چقدر حسرت منو می خورند.  
من ندیدم اینجا این رنگ قابلمه رو.البته بنظرم خیلی زیادخریده قابلمه.من دوست دارم یه ست کوچیکش رو بگیر ...

عزیزم مارک قابلمه هاش ماویل هست که فروشگاه خانه آشپزخانه نمایندگیشو داره 

ست کاملش هم موجوده اونجا 

قیمت هر قابلمه هم حدود ۱ ملیونه 

افتخار میکنم به اینکه یه فمینیست هستم   
2740