2752
2739
عنوان

اولین رابطه بعداز زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 688 بازدید | 28 پست
سلام عزیزم مبارک باشه  منم تازه زایمان کردم میگما شما زیر شکم آوردید بعد زایمان؟!  من ت ...

عزیزم شماهم مبارک باشه ممنون

اره منم یکم شکم‌اوردم منتظرم‌یه کم بهتر بشم چهلم تموم شه برم باشگاه

البته اولش خیلی زیاد بود شکمم به مرور کمتر شد

گن و این جور چیزا تاثیر نداره؟ واسه کوچیک کردن شکم

نمی‌دونم تازه یک هفته اس زایمان کردم بخیه هامو نکشیدم گن نپوشیدم

ᓘـُنُڪ آטּ قُمـــار بازے ڪِــہ بِباᓘـت آنچِـہ بوבش

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
عزیزم شماهم مبارک باشه ممنون اره منم یکم شکم‌اوردم منتظرم‌یه کم بهتر بشم چهلم تموم شه برم باشگاه ا ...

وای خیلی دپرس شدم تا دیدم

امیدوارم زود زود مامانای فیت و س ک س ی بشیم   

خب بخیه هم داشتی؟ من همش استرس گشاد شدن واژن ودارم شماواقعا براتون مشکلی پیش نیومد؟

وا زن مگه فقط واسه اون کاراس باید سرحال شی بتونی خدمات بدی عجب مردایی هستن بگو من فعلا توانشو ندارم میخوای مریض بشم

امیدوارم همه به نظرات هم احترام بزاریم  
سزارینی؟ گن من بستم‌تاثییر داره ولی خب با بخیه سخت میشه

آره یکی دوبار بستم خیلی سوخت

گن رو چند ساعت میبستی؟!

از کدوم گنا؟ شرتی یا ساعت شنی؟

2740
یعنی بچه بیاری لابیا گنده میشه ؟؟؟؟؟

لابیا رو نمیدونم ولی فک کنم گشاد میش شوهر منم بیشتر از دو روز تحمل نداره رابطه نداشته باشیم چ برسه ب چند ماه 

راست میگفت ؛ یار خوب تمام ماجراست 💕
خب بخیه هم داشتی؟ من همش استرس گشاد شدن واژن ودارم شماواقعا براتون مشکلی پیش نیومد؟

اره سر اولی ۲۲ تا بخیه خوردم سر دومی ۱۶ تا...بچت که س ینتو میک میزنه تاثیر تو جمع شدن رحمت داره ..خود رحم تا چهل روز طول میکشه ک کم کم جمع شه بعد یه مدت به حالت قبلت برمیگردی