2752
2734

الکی الکی گفتم منو بترکونید،اونم ترکوند،  حالا بخوایم یه تاپیک حذف کنیم باید کلی التماس کنیم،اخرم رفتم کلی التماس که کاربری مو برگردوندن  

من باتو پراز نورم من باتو پراز راز من بی‌تو ولی حنجره ای خالی از آواز، (جنگ بلد ولی صلح طلب) (اصیل که باشی اهل خودنمایی نیستی)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چطوری درخواست برگشت زدی عزیزم 

اخر صفحه تماس با ما پیام دادم

من باتو پراز نورم من باتو پراز راز من بی‌تو ولی حنجره ای خالی از آواز، (جنگ بلد ولی صلح طلب) (اصیل که باشی اهل خودنمایی نیستی)
سلامتی سه کس  تاپیک ترکیده و کاربری تعلیق شده و نترس

به کی‌گفتی .منم یه کاربری قدیمی دارم چطوری فعالش کنم

یه کاری بگم برام می‌کنی ؟

عکسم تو یه تاپیک مونده دوتا گزارش دیگه میخواد

تکت کنم حذف کنی

پروردگارا ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم . . .    الهی شکر♥♥🧿🧿
اخر صفحه تماس با ما پیام دادم

سخته اینطوری..

قبلا یه شماره داشتم تو تلگرام پیام میدادم از تعلیقی در میومدم ولی الان شماره پاک شده

پروردگارا ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم . . .    الهی شکر♥♥🧿🧿
به کی‌گفتی .منم یه کاربری قدیمی دارم چطوری فعالش کنم

اکه با شماره اومدی که باید بزنی فراموشی رمز با کد ورد به سایت بهت میده،اکه ترکیدی آخر صفحه تماس با ما پیام بزار براسون

سخته اینطوری.. قبلا یه شماره داشتم تو تلگرام پیام میدادم از تعلیقی در میومدم ولی الان شماره پاک شده

نه اتفاقا من دیروز پیام گذاشتم تماس با ما تو همین سایت نمیخواد بری تلگرام اینا

اکه با شماره اومدی که باید بزنی فراموشی رمز با کد ورد به سایت بهت میده،اکه ترکیدی آخر صفحه تماس با م ...

تو یه تاپیک تکت کنم میای رو عکسم گزارش بزنی؟

اگه کاربری قدیمی روفعال کنم تاپیکای قبلی که ایجادکردم بازم هستن؟

بله از من هست فک کنم