2733
2739
عنوان

خانما بیاین حس ششم بازی🐿🐿🐿

| مشاهده متن کامل بحث + 364 بازدید | 102 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خرداد نیستم گلم ولی فکر میکنم اسفند یا دی ماهی باشی😁

خب فروردین چطور😅

نه دیگه یکی رو بگین کدومش بالاخره اسفند یا دی😁

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
2731
نه بهمنم یکی قبلا حدس زده بود😁 میگم که اسفند باشین

ای بابا چقدر بد حدس زدم فروردین کجا بهمن کجا😅😂😂

حیف شد اشتباه گفتین من دی ماهی هستم😁

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
😂😂بهت میخوره تو تابستون باشی متولد شهریور یا تیر

خیر😅

دلتونو قلبتونو روحتونو پاک نگه دارید ، اخلاق بد ،روح افسرده، دل ناپاک هیچ بنی بشری رو به هیچ ارتفاعی نرسونده  
ای بابا چقدر بد حدس زدم فروردین کجا بهمن کجا😅😂😂 حیف شد اشتباه گفتین من دی ماهی هستم😁

اخ یه لحظه حسم گفت دی رو بگو ها ☹️😂

ولی عیب نداره منم اشتباه گفتم😁

2740
اخ یه لحظه حسم گفت دی رو بگو ها ☹️😂 ولی عیب نداره منم اشتباه گفتم😁

شما واقعا خیلی خوب حدس زدین اصلا تصورش رو نمیکردم تو همون حدس اول به جواب انقدر نزدیک بشین این خیلی عالیه😁

شما واقعا خیلی خوب حدس زدین اصلا تصورش رو نمیکردم تو همون حدس اول به جواب انقدر نزدیک بشین این خیلی ...

ممنون از تعریفت خودمم راستش جا خوردم که حدسم همون بار اول نزدیک بود😁

ممنون از تعریفت خودمم راستش جا خوردم که حدسم همون بار اول نزدیک بود😁

خب حدس بزنین پیرهن تن من الان چه رنگی هستش😁