2733
2734
عنوان

خانما بیاین حس ششم بازی🐿🐿🐿

| مشاهده متن کامل بحث + 366 بازدید | 102 پست
خب خداروشکر خوبه حالا من میگم شما متولد خرداد هستین شما فکر میکنین من متولد چه ماهی خستم😁

من خرداد نیستم گلم ولی فکر میکنم اسفند یا دی ماهی باشی😁

،،،،حتما بخون،،،،،خوشحال میشم تاپیک هایی که مربوط به مدرسه هست تو پروفایلم رو گزارش بزنید لایکشون 
آخیششششش😃😂 من متولد چه ماهی ام؟

😂😂بهت میخوره تو تابستون باشی متولد شهریور یا تیر

،،،،حتما بخون،،،،،خوشحال میشم تاپیک هایی که مربوط به مدرسه هست تو پروفایلم رو گزارش بزنید لایکشون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من خرداد نیستم گلم ولی فکر میکنم اسفند یا دی ماهی باشی😁

خب فروردین چطور😅

نه دیگه یکی رو بگین کدومش بالاخره اسفند یا دی😁

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
خب فروردین چطور😅 نه دیگه یکی رو بگین کدومش بالاخره اسفند یا دی😁

نه بهمنم یکی قبلا حدس زده بود😁 میگم که اسفند باشین

من که دیگه خوابم میاد خسته شدم دیگه🥱😂 ایشالله باز فردا میام پاسخگو خواهم بود دوستان😁

نه بهمنم یکی قبلا حدس زده بود😁 میگم که اسفند باشین

ای بابا چقدر بد حدس زدم فروردین کجا بهمن کجا😅😂😂

حیف شد اشتباه گفتین من دی ماهی هستم😁

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
😂😂بهت میخوره تو تابستون باشی متولد شهریور یا تیر

خیر😅

دلتونو قلبتونو روحتونو پاک نگه دارید ، اخلاق بد ،روح افسرده، دل ناپاک هیچ بنی بشری رو به هیچ ارتفاعی نرسونده  
ای بابا چقدر بد حدس زدم فروردین کجا بهمن کجا😅😂😂 حیف شد اشتباه گفتین من دی ماهی هستم😁

اخ یه لحظه حسم گفت دی رو بگو ها ☹️😂

ولی عیب نداره منم اشتباه گفتم😁

اخ یه لحظه حسم گفت دی رو بگو ها ☹️😂 ولی عیب نداره منم اشتباه گفتم😁

شما واقعا خیلی خوب حدس زدین اصلا تصورش رو نمیکردم تو همون حدس اول به جواب انقدر نزدیک بشین این خیلی عالیه😁

شما واقعا خیلی خوب حدس زدین اصلا تصورش رو نمیکردم تو همون حدس اول به جواب انقدر نزدیک بشین این خیلی ...

ممنون از تعریفت خودمم راستش جا خوردم که حدسم همون بار اول نزدیک بود😁

ممنون از تعریفت خودمم راستش جا خوردم که حدسم همون بار اول نزدیک بود😁

خب حدس بزنین پیرهن تن من الان چه رنگی هستش😁