2737
2739
عنوان

علت گریه کردن پسر برای دختر

| مشاهده متن کامل بحث + 1184 بازدید | 58 پست

زر اضافیه همش خرش که از پل گذشت یجور عوض میشه برگات بریزه

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست داره✅

یه پسره واسم گریه کرد گفت دوسم داره. ۶دسال دوست بودیم.

الان اون زن داره. من مجردم😐

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک

شاید واقعا دوست داره...

ولی معمولا پسرا زود نمیزنن زیر گریه ایشون دیگه خیلی احساسیه

ف‍‌ق‍‌د اون‍‌ج‍‌ای‍‌ی ک‍‌ه اش‍‌ک ت‍‌و چ‍‌ش‍‌ات ج‍‌م‍‌ع م‍‌ی‍‌ش‍‌ه ب‍‌ع‍‌د س‍‌رت‍‌و م‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌ری ب‍‌ال‍‌ا ک‍‌ه ن‍‌ری‍‌زه:')🥲💔️ // دِل ز هَر چه تَرسید عاقِبَت هَمان شُد.🖤️//‏توی شرایطیَم ك بگی سَلام،می‌زنم زیر گریه:)🙃🩶️//‌#پیر شُد دِلِ #مآ گَرچه آغازِ #جَوآنیست..💔🕊👋🌚!//انصاف نیست یک بار به دنیا اومدن، و این همه مردن:)🙃🩶//کاش آدما‌‌‌‌‌‌ درد حرفایی‌ که میزنن‌ رو‌ حس‌ کنن:)//میدونستم مهم #نیستم ولی دیگه نه اینقد :)🖤// هرچند که هرگز نرسیدم به وصالت!عمری که حرام تو شد ای عشق حلالت//میگه‌که :هزار و یک‌شب‌خیال‌بافتم؛از‌تویی‌که‌یک‌شب‌نداشتمت.....
2731

هعی شوهر منم اینجوری بود الان بهش میگم گردن نمیگیره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💖مژده ای  دل که مسیحا نفسی می آید💖👪برات اون وقتی رو آرزو می‌کنم که از ته دلت لبخند میزنی و میگی: خدایا این بیشتر از اون چیزی بود که براش دعا کرده بودم، شکرت..❤️

الان که آقایون هستن میشه نظر بدن؟

پشت تلفن بهش گفتم ممکنه آخرین باری باشه که داریم باهم حرف میزنیم ،چند ثانیه سکوت کرد و هیچی نگف

بعد بغض داشت، بغضشو خیلیی مقاومت میکرد نشکنه ولی شکست و گف نمیخوام از دستت بدم

باجیگیری عاطفیه؟

انتهـای هـر اوجـی نشسـتن اسـت..!
2740
دلت شکست؟

نه 😁 تفاهم نداشتیم. شکاک بود.

ولی خدا واسش زود جور کرد . هنوز با من خدافظی نکرده ازدواج کرد

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
اوخییی یادش رفته حتما تو خدافظی کن

😄😂😂😂😂😂😂😂

کاش برعکس بود اون مجرد میموند من ازدواج میکردم کور شه😁😂

نههههه اشتباه نکن این جور افراد عاشق پیشه نیستن این افراد اتفاقا ب شدت عصبی و بد دلن

اینجور آدما به درک شدن بیشتر نیاز دارن اونوقت میبینی که واقعا عاشقن،البته نمیشه همه رو یکی کرد ولی در کل گفتم

وَقُل رَّبِّ ادخلنی مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَل لِّي مِن لَّدُنكَ سُلْطَانًا نَّصِيرًا؛ و بگو: «پروردگارا! مرا (در هر کار،) با صداقت وارد کن، و با صداقت خارج ساز! و از سوى خود، حجتى يارى‌کننده برايم قرار ده!».