2733
2739

هر کی میگه قیافه مهم نیسسسسسس دروغ محض گفته تا طرف ب دلت نشینه چهرش کارو بارو اخلاقم داشته باشه بازم رده 

اول قیافه بعد اخلاق بعد کاروبار

البته کارو بار و اخلاق هر کدوم لنگ باشه رده اخلاق داشته باشه کار نداره رده کار داره اخلاق نداره رده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۱_پول

۲_پول

۳_پول

والسلام 😌

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️🖤🇮🇷شهادت خادم الرضا (ع) و همراهان ایشان خدمت امام زمان (ع) و مردم داغ دیده ایران تسلیت باد🖤🇮🇷 وعده دیدار ما ، مشهد ، اجتماع مردمی تشیع و تدفین ریس جمهور شهید در حرم مطهر امام رضا (ع)🖤 ما برای بوسیدن خاک سر قله ها ،چه خطرها کرده ایم، چه خطرها کرده ایم❤️ما برای آنکه ایران،گوهری تابان شود،خون دلها خورده ایم،خون دلها خورده ایم🇮🇷🇮🇷ایران من تسلیت🖤

اخلاق از هر نظر مثلا چشم پاکی خسیس نبودن عصبی نبودن و هر چیز دیگه ای که براتون مهمه

اهل کار بودن 

خانواده 

بر خلاف خیلی حرفا که میگن خودش مهمه خانواده هم خیلی مهمه

با دلهای پاکتون برای آرامش قلب خودم و خانوادم یه صلوات مهمونم کنید🌹❤️
2731

عزیزانی که میگید پول دار بودن یکی از ملاکهاتون هست،

آدمی که پولدار باشه ولی خسیس باشه و براتون پول خرج نکنه 

به درد زندگی نمیخوره. 

یا آدمی که برای دیگران دست و دلباز باشه ولی برای زنش خسیس باشه و زورش بیاد براتون خرج کنه

اون هم به درد زندگی نمیخوره. 

پس فقط پول ملاکتون نباشه. 

یه موقع هست طرف خیلی دارا نیست اما از هرچی که داره هر اندازه که پول دستش باشه براتون مایه میزاره و

بهترین هدیه ها رو براتون میخره 

در واقع مهمه که همسرتون برای شما خسیس نباشه