2733
2734

هر کی میگه قیافه مهم نیسسسسسس دروغ محض گفته تا طرف ب دلت نشینه چهرش کارو بارو اخلاقم داشته باشه بازم رده 

اول قیافه بعد اخلاق بعد کاروبار

البته کارو بار و اخلاق هر کدوم لنگ باشه رده اخلاق داشته باشه کار نداره رده کار داره اخلاق نداره رده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۱_پول

۲_پول

۳_پول

والسلام 😌

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🌷بعضی از کامنت ها رو فقط لایک میکنم که بفهمید احترام گذاشتم و نظرتونو خوندم ولی الزاما باهاتون هم عقیده و هم نظر نیستم.

اخلاق از هر نظر مثلا چشم پاکی خسیس نبودن عصبی نبودن و هر چیز دیگه ای که براتون مهمه

اهل کار بودن 

خانواده 

بر خلاف خیلی حرفا که میگن خودش مهمه خانواده هم خیلی مهمه

با دلهای پاکتون برای آرامش قلب خودم و خانوادم یه صلوات مهمونم کنید🌹❤️
2731

عزیزانی که میگید پول دار بودن یکی از ملاکهاتون هست،

آدمی که پولدار باشه ولی خسیس باشه و براتون پول خرج نکنه 

به درد زندگی نمیخوره. 

یا آدمی که برای دیگران دست و دلباز باشه ولی برای زنش خسیس باشه و زورش بیاد براتون خرج کنه

اون هم به درد زندگی نمیخوره. 

پس فقط پول ملاکتون نباشه. 

یه موقع هست طرف خیلی دارا نیست اما از هرچی که داره هر اندازه که پول دستش باشه براتون مایه میزاره و

بهترین هدیه ها رو براتون میخره 

در واقع مهمه که همسرتون برای شما خسیس نباشه