2733
2739
عنوان

چرا همه حسووودن

| مشاهده متن کامل بحث + 413 بازدید | 29 پست
طبیعیه همه دوس دارن خودشون برتر باشن..اینکه حسادت پیش میاد..موقعی مشکل ساز میشه که به دیگری ضربه بزن ...

مگه بقیه خوش و خوشبخت باشن چی از ما کم میشه

سرگرم خودت،عاشق احوال خودت باش🩷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،

اره واقعا ادم انرژی و ذوقش تحلیل میره🫠

مواظب‌ تایپ‌ کردنت‌ باش‌،‌پشت‌ هر اکانت‌ یه‌ قلب میتپه❤️ (این کاربر منتظر روزیه که بیاد تایپک بزنه:بچه ها دیدید شد؟؟😍شمایی ک امضامو خوندید میشه یه صلوات ب نیتم بفرستید؟فرستادید بگید منم واستون میفرستم:)))
2731
یه سوال، شما خودت نیستی؟؟؟  یک نفر خیلی ازت بالاتر باشه حسادت نمیکنی؟؟؟؟  راستشو بگو

بقرآن نه

من دوس دارم همه آدما خوب و خوش باشن

مگه دنیا چیه و چه ارزشی داره که حالا کی از کی بالاتر باشه..

دوس دارم همه خوش باشن

آخه خب بقیه داشته باشن مگه چی میشه چی از ما کم میشه

حس حسادت ممکنه‌تو‌وجود هر کسی یه جاهایی بوجود بیاد. و این طبیعیه ولی اینکه چقدر به اون حس ادم‌پر و بال بده‌مهمه. خیلی وقتا آدم خیلی حسودیش میشه ولی خب بازم برای طرف مقابلش آرزوی خوشی داره. ولی خیلیم هستن حسادتشون رو بروز میدم بدجورم بروز میدن جوری که حتی خود طرف هم آرامش نداره

قد ۱۵۹. شروع رژیم ۱/۱۱                                                    وزن 
بقرآن نه من دوس دارم همه آدما خوب و خوش باشن مگه دنیا چیه و چه ارزشی داره که حالا کی از کی بالاتر ...

خوش بحالت، من خودم چشم ندارم خوشی کسیو ببینم، اصلا حاضر نمیشم ببینمش یا خبری ازش بهم برسه کلا ميندازم از زندگیم بیرون 

خب چی کار کنیم واسه خوشحالی و خوشبختی بقیه؟ به ما چه؟ من فقط واسه چیزی که بهمون مربوطه خوشحال میشم

اینکه بعضیا چشم ندارن خوشحالیه بقیه رو ببینن و حسادتشون میشه به داشته ها و خوشبختیه دیگران

2740
یه سوال، شما خودت نیستی؟؟؟  یک نفر خیلی ازت بالاتر باشه حسادت نمیکنی؟؟؟؟  راستشو بگو

عزیزم میدونم مخاطبت استارتره ولی ازنظر من هرچقدر هم طرف مقابل حسودی کنه،  دلیلی نداره بیاد بزنه تو ذوق طرفش

مثلا یکی از کاربرا رو میشناختم وضعیت مالی خوبی نداشتن، یکنفر دیگه اومد تایپک زد که خونه خریدن و واقعانم خونه خوب و قشنگی داشتن، ولی این کاربر مدام میگفت نه خیلی زشته دکورش بده مبلات زشته...  اخرم گفت شما لایق اینچیزا نیستید. میتونن نزنن تو ذوق مردم

مواظب‌ تایپ‌ کردنت‌ باش‌،‌پشت‌ هر اکانت‌ یه‌ قلب میتپه❤️ (این کاربر منتظر روزیه که بیاد تایپک بزنه:بچه ها دیدید شد؟؟😍شمایی ک امضامو خوندید میشه یه صلوات ب نیتم بفرستید؟فرستادید بگید منم واستون میفرستم:)))
خوش بحالت، من خودم چشم ندارم خوشی کسیو ببینم، اصلا حاضر نمیشم ببینمش یا خبری ازش بهم برسه کلا مينداز ...

ببین میشه یه کمی برام توضیح بدی.خیلی دوس دارم سر در بیارم

خب چرا اینطوری میشی؟خب بقیه خوش باشن و خوشبخت باشن مگا چی میشه؟چی از ما کم میشه؟

عزیزم میدونم مخاطبت استارتره ولی ازنظر من هرچقدر هم طرف مقابل حسودی کنه،  دلیلی نداره بیاد بزنه ...

آره منم جزو همون حسودان که اصلا با طرفی که بهش حسادت میکنم نه رو در رو میشم نه حرف میزنم، چون واقعا غصه ام میگیره قیافم داد میزنه ناراحتم حالم خراب شده

ببین میشه یه کمی برام توضیح بدی.خیلی دوس دارم سر در بیارم خب چرا اینطوری میشی؟خب بقیه خوش باشن و خو ...

من برات توصیح میدم

البته من حسود نیستم خداروشکر ولی میتونم درک کنم

ببین یه زمانی گ طرف امیدی به اون چیز خوب نداره به کسی ک داره حسود میشه

مثلا خانمی سنش بالا رفته و همسر خوبی نداره/و امیدی هپ به همسر خوب داشتن دیگه نداره

ایشون مممکنهههه به همسر خوب مثلا کسی همسن خودش حسادت کنه

وقتی تو یه دختر مجرد هستی و این امید و داری ک همسر ی به خوبی مثلا همسر دوستت پیدا بشه///از خوشبختیش خوشحالی 

ببین میشه یه کمی برام توضیح بدی.خیلی دوس دارم سر در بیارم خب چرا اینطوری میشی؟خب بقیه خوش باشن و خو ...

خاب نارحت میشم، آخه بعضیا با حالت زشتی مثل اینکه بخوان حسادت آدمو ببینن خوشیاشونو تعریف میکنن، منم چون از طرف بدم میاد دوست دارم خودم اون خوشی رو داشته باشم اون از دست بده جاهامون عوض شه

2706