2737
2739
عنوان

1403/03/03عروسیمه😍😍😍+فیلم

| مشاهده متن کامل بحث + 2749 بازدید | 130 پست
آره قبلا گذاشتم همسرم دیگه دوست نداره بزا م فهمید اما تو یکی از کلیپ های عروسی هستم خواستی بفرستم😁

ارهههه بفرستم عزیزم

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودم همونی که لباس کوردی مردونه تنمه دست تو دست لباس قهوه ایم گوشواره حلقه ای گوشمه

عزیزم خیلی قشنگی 

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
2731
خودم همونی که لباس کوردی مردونه تنمه دست تو دست لباس قهوه ایم گوشواره حلقه ای گوشمه

اون مرد ک چوخورانک مشکی تنشه همسرت یکم ریش داره؟

نه گلم تو این عروسی نیست

خوبه شکاک نیست یا خانه گمان نیست ک گیر بهت بده

2740

فردا عروسیت بیان بشااان من هرروز دنبالت میکنم ببینم فیلم جدید نداشتی خخخ هروقت فیلم گذاشتی منو تگ کن