2733
2734
عنوان

سلام خانما توروخدا اگه دعایی دارید برای سر براهی بهم بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 98 بازدید | 29 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

پشیمون میشه اگه شما دعا بگیرید و دوستاش شناسایی کنی

عزیزم من هیچکی ندارم دلم پر غصص برای پدرمادرم هرچی میدونی بهم بگو انجام میدم

خودم باشوهرم قهرم دلم خونه فقط میخوام داداشم خوب بشه همین

معلم سال ۱۴۰۴ برام دعا کنید ممنونم 
چه گروهی گلم توروخدا بیشتر بگو

یه گروه های هست به عنوان درامد و شغل خوب جذب میکنن پسرا رو .. بعد میرن دیگه گوشیشون خاموش میشه .. تا چند ماه فقط یه دقیقه فرصت میدن زنگ بزنن .. هی پول بخان .. هر کار کنی نمیشه پیداشون کنی ..  تو همین نی نی سایت چنتا دیدم برده بودن . 

2731
یه گروه های هست به عنوان درامد و شغل خوب جذب میکنن پسرا رو .. بعد میرن دیگه گوشیشون خاموش میشه .. تا ...

مرسی عزیزم که گفتی خدا خیرت بده برات حمد میخونم

حست هم درباره زندگی من میگی

عزیزم من هیچکی ندارم دلم پر غصص برای پدرمادرم هرچی میدونی بهم بگو انجام میدم خودم باشوهرم قهرم د ...

بیارش خونتون . منطقی و بدون سر زنش باهاش حرف بزن .. از خطراتش بگو .. و اینکه چرا میخاد برع .. چه کاری مد نظرشه .. 

بیارش خونتون . منطقی و بدون سر زنش باهاش حرف بزن .. از خطراتش بگو .. و اینکه چرا میخاد برع .. چه کار ...

ب هیچکییی گوش نمیده مگه اینجورریه بشینی دو کلمه باهاش حرف بزنی ابدا نمیشه باهاش حرف زد بخدا

2740
همه چی درست میشه

انشالا خدا از دهنت بشنوه خودمم بخدا خیلی خستم دیروز همسرم مرگ بچم قسم خورد که دوس داره من نباشم دلم خونه بخدا

چرا اختلاف دارید؟ 

اختلاف بزرگ نه سر پول اینا دعوامون شد گفتم توخسیسی اینا خلاصه اونم مرگ بچم قسم خورد گفت ارزومه نباشی 

ب هیچکییی گوش نمیده مگه اینجورریه بشینی دو کلمه باهاش حرف بزنی ابدا نمیشه باهاش حرف زد بخدا

براش یه متن اماده کن تو شبکه اجتمای که داره مثلا وا.تساپ پیامک کن .. اخرش میخونه .. حرفات بزن بهش . 

براش یه متن اماده کن تو شبکه اجتمای که داره مثلا وا.تساپ پیامک کن .. اخرش میخونه .. حرفات بزن بهش .& ...

اره میفرستمش خداکنه سر ب راه شه خیلی خسته مامان بابام کرده همش گریه میکنن

اختلاف بزرگ نه سر پول اینا دعوامون شد گفتم توخسیسی اینا خلاصه اونم مرگ بچم قسم خورد گفت ارزومه نباشی ...

عزیزم ازین اختلافا زیاده . اونم از ته دلش نگفته. شرایط اقتصادیم یکم بد شده..  دنبال منبع درامد برا خودت باش . چون شوهر درست پول نمیدن

عزیزم ازین اختلافا زیاده . اونم از ته دلش نگفته. شرایط اقتصادیم یکم بد شده..  دنبال منبع درامد ...

نمیدونم وقتی مرگ بچم قسم خورد کلا داغون شدم نمیزاره برم سرکار

2706