2733
2734
عنوان

قد و وزن بچه تو ۴ ماهگی

| مشاهده متن کامل بحث + 106 بازدید | 22 پست
خوبه که من چی بگم بچه ام ۵ ماهه وزنش ثابته به تولدش کم مونده ولی انگار ۵ یا ۶ ماهشه

چرا عزیزم دکترش چی میگه ؟

دخترم😍عشق همیشگی من💕تو بزرگ‌ترین بهانه‌ی زندگی من و بابا هستی😍😍 ۱۸ اذر ۱۴۰۲❤ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر یا بهداشت خانواده چی میگه؟ به نظر من خوبه 

بهداشت که بهم گفتن وزنش کمه

از دکتر پرسیدم گفت رشدش خوبه

عالیه بابا اصلا خودت رو درگیر قد و وزن بچه نکن هر بچه ای آهنگ رشد خودش را داره و اصلا مقایسه کردن اش ...

بله واقعا منم این مورد برام مهم نبود و حساسیت نداشتم از وقتی که میگن مادر ظالمی و بیخیالی هستی میگم نکنه مشکل از منه

2731
چرا عزیزم دکترش چی میگه ؟

تا حالا هر دکتری بردم یکیش گفت شیرت کمه یکیش گفت قطره هاشو کمتر میدی درحالیکه ربطی نداره من هر روز منظم میدم این‌باره از دکتر دیگه وقت گرفتم خسته شدم از دکتر بردن

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 
دکتر پسر من میگفت سه ماهگی دوزرابر پرن تولد و یکسالگی سه برابر وزن تولد باشن خوبه من پسرم وزن تولد س ...

بله دقیقا دکتر دختر منم همینو گفت

خدا حفظش کنه😍

تا حالا هر دکتری بردم یکیش گفت شیرت کمه یکیش گفت قطره هاشو کمتر میدی درحالیکه ربطی نداره من هر روز م ...

عزیزم یبر یه چکاب ازش بگیر .

پسر دخترخاله ی منم تا ۴ سالگی بشدت لاغر بود و وزن نمیکرفت بعدش یهو چاق شد و هیچ مشکلی هم نداشت

خواستم بگم که بابای منم همینجور مهربون بود از ۱۷، ۱۸ سالگی قاطی کرد با من دشمن شد الانم سایمو با تیر میزنه ایشالا ک شوهر شما تا ابد واسه بچتون خوب باقی بمونه

اگه مخالف نظرمی ریپلای نکن😁 
2740