2733
2739
عنوان

خانمایی که سیاست دارید

| مشاهده متن کامل بحث + 258 بازدید | 38 پست
ببین این ک زود قربون صدقه ت نرفت باز خوبه بهتر اون پسرای دختر بازن ک الکی قربون صدقه میرن. فعلا زوده ...

و بهش گفتم موقعی من اومدم تو یه ماه بود اونجا بودی

که گفت مشکل از پاش بوده و خونه نشین بوده

و الان که اوکی شده نرفته

خلاصه

توقع یه همچین ادمی توی اون محیط رو نداشتم

تو خیلی با ارزشی دختر ❤
😂😂😂 چه سوالی مثلا بپرسم ازش

واسه اینکه پرت شه از اون قضیه مالی 

ببین هیزه یا نه یه جا میری به دخترا خیره شو ببین اونم رد نگاهتو میگیره زوم میکنه یا نه

براش یسری چالشای زندگیو مثال بزن بگو به نظرت اگه تو این شرایط باشی چیکار میکنی

بیرون میرید ببین نظرتو میپرسه کجا برید یا حرف خودشه

اینکه یه مرد تو زندگی به استقلال مالی زن احترام بزاره مهمه بگو اگه بفهمی یه پولیو دور از چشمت پس انداز میکردم خوشحال میشی یا ناراحت میشی از پنهان کاریم 

به نظرت حق زن هست که خونه ای که توشن یا ماشین زیر پاشون به نامش باشه یا نه

برا کار کردن برا اینکه کارتشو میده بت یانه یا میخواد کارت تو دستش باشه یا نه

یا اینکه کار خونه وقت گذروندن با بچه صد درصد باتوباشه یا کمک میکنه

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه اینکه پرت شه از اون قضیه مالی  ببین هیزه یا نه یه جا میری به دخترا خیره شو ببین اونم رد ن ...

مرسی حتما میپرسم سوالای خوبی گفتی لطف کردم

بیرون که  نرفتم هنوز باهاش 

ولی اگه جدی تر شد چک میکنم چیزایی که گفتی رو

لطف کردی  

تو خیلی با ارزشی دختر ❤
2731
و بهش گفتم موقعی من اومدم تو یه ماه بود اونجا بودی که گفت مشکل از پاش بوده و خونه نشین بوده و الان ...

ببین خب باید خیلیی دقت ب خرج بدی و زیر نظرش بگیر همه رفتار هاشو ببین راست میگه واقعا بودنش تو اون محیط ممکنه اتفاقی بوده باشه و اصن اونطور ک فک میکنی نبوده  یا نه ی جای کار میلنگهه

به دریا بنگرم دریا تو بینم به صحرا بنگرم صحرا تو بینم به هرجا بنگرم انجا تو بینم اخه احمق برو کنار میخام جلومو ببینم  
2738
ببین خب باید خیلیی دقت ب خرج بدی و زیر نظرش بگیر همه رفتار هاشو ببین راست میگه واقعا بودنش تو اون مح ...

بهش گفتم میای بیرون

هرچی دوست اونجا داری هم خط بزن

تموم شد

نرفته بعدش

ولی بازم بهش اعتماد ندارم

تو خیلی با ارزشی دختر ❤